שתף קטע נבחר

טוקיו הוטל: "הגענו בעקבות העצומה"

הלהקה הגרמנית, חביבת הילדים, מגיעה להופעה בישראל בעקבות עצומה עליה חתמו יותר מ-2,500 מעריצים. יתכן כי בנוסף יתקיים איתם גם מפגש מעריצים

לאחר שנודע על הגעתה של "טוקיו הוטל" לישראל, הלהקה מספרת על הסיבה הרשמית לקיום ההופעה בארץ. על פי מפיקי הלהקה בחו"ל, חברי הלהקה יגיעו ב-6 באוקטובר לגני התערוכה תל-אביב בעיקר בזכות העצומה הגדולה להבאתם לישראל.

 

בשנה האחרונה, מעריצי הלהקה בישראל החלו בקידום אינטסיבי על מנת לגרום לילדודס מגרמניה להגיע לתל-אביב. על העצומה להבאת הלהקה חתמו יותר מ-2,500 גולשים. זאת לאחר שמקימי העצומה ביקשו בבירור שלא לחתום עליה יותר מפעם אחת. על פי ההפקה, השגרירות הישראלית בגרמניה העבירה אותה ללהקה.

 

"זה כבוד בשבילנו להופיע בישראל", מסר גיטריסט הלהקה טום קאוליץ, "אנחנו מאוד שמחים שנוכל להכיר את המדינה הזו. לפני שקיבלנו את העצומה, בכלל לא ידענו שיש לנו הרבה מעריצים שם". ל-ynet נודע כי ישנה אפשרות שגם יתקיים מפגש מעריצים עם הלהקה בישראל.

 

בתחילת החודש תגיע הלהקה לתל-אביב. יחד עם חברת ההפקה "Alive" משתף פעולה במופע גם מפיק העל מארק ליברברג, שמפיק את פסטיבלי "Rock im Park" ו"Rock am Ring" וכמעט את כל המופעים הענקים שמתקיימים באירופה בכלל ובגרמניה בפרט.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
טוקיו הוטל. לא ידענו שיש לנו מעריצים בישראל
לאתר ההטבות
מומלצים