שתף קטע נבחר

הרווחתי בגדול שלא התגייסתי

לבר רפאלי נמאס מכם, והיא עוברת לגור בלוס אנג'לס. לפני שהיא עוזבת היא עושה תשליך אחרון של מה היא חושבת על המדינה. הראיון המלא במוסף החג של "ידיעות אחרונות", טעימות בפנים

זה התחיל לא מזמן, כשבר רפאלי התריעה שאין לה שום כוונה להביא לפה עוד חברים מפורסמים מהעולם, ושהיא בכלל שוקלת לעשות עלייה ללוס אנג'לס, אז עכשיו זה סופי. בראיון למוסף החג של "ידיעות אחרונות" היא מודיעה שהיא מעבירה את הדברים שלה לעיר מלאכים. "קל יותר בלוס אנג'לס עם הפפראצי, כי הם נותנים לך יותר מקום ולא דוחפים אותך או נוגעים בך. אני מאמינה שאף פעם אני לא אחיה רק בישראל, כך שלוס אנג'לס תהיה הבית לפחות בשנים הקרובות".

 


רפאלי לאורנג'. ראבאק, אני לא חברה שלכם (צילום: רון קדמי)

 

בהמשך הראיון מצהירה רפאלי שהיא "לא נגד צבא ומאוד רציתי לשרת בצה"ל, אבל לא מתחרטת שלא התגייסתי, כי הרווחתי בגדול.. אין מה לעשות, למפורסמים יש צרכים אחרים. אני מקווה שהמקרה שלי השפיע על הצבא". היא גם תוהה "מה זה משנה, אוגנדה או ישראל? לי זה לא משנה.. למה טוב למות בעד ארצנו? מה, לא עדיף לחיות בניו יורק? למה ילדים בני 18 צריכים למות? זה דבילי שאנשים צריכים למות כדי שאני אגור בישראל", ומבטיחה שוב ש"לא אביא אף מפורסם לארץ, כי יש כאן חוצפה שאין בעולם".

 

ולסיום מקנחת במסר לצלמי הפפראצי, שכבר הכריזו עליה חרם תקשורתי בעקבות אירועי הכותל: "בארץ הצלמים נותנים לי דחיפות בכתף ומבקשים שאעשה פוזה. רבאק, אל תיגעו בי, אני לא חברה שלכם".

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דיקפריו וציפי לוין. בגלל העיניים
רפאלי. לא תביא אף מפורסם
צילום: איי פי
לאתר ההטבות
מומלצים