שתף קטע נבחר

סקר: הישראלים מעדיפים סוכן נסיעות ולא אינטרנט

סקר שבדק את השאלה כיצד מעדיפים הישראלים להזמין חבילות הנופש מעלה כי כ-50% מעדיפים להזמין חבילות נופש דרך סוכני נסיעות ואילו 33% עושים זאת בעזרת האינטרנט

סקר שנערך השבוע לקראת יריד התיירות הבינלאומי של ישראל מעלה נתונים מעניינים לגבי השאלה כיצד מעדיפים הישראלים להזמין את חבילות הנופש שלהם.

 

מהסקר, שנערך על ידי מכון גיאוקרטוגרפיה, עולה כי כ-50% מהישראלים מעדיפים להזמין חבילות נופש דרך סוכני נסיעות או מארגני נופשונים על פני דרכים אחרות. רק כשליש מהציבור (33%) מזמינים חבילות נופש דרך האינטרנט וכ-12% לא מזמינים כלל. עוד נמצא כי הזמנת חבילת נופש דרך האינטרנט גבוהה יותר בקרב צעירים (גילאי 34-18), בעלי השכלה אקדמאית ובעלי הכנסה גבוהה.

 

בהשוואה לסקר זהה שנערך בשנה שעברה עולה כי חלה עלייה של כ-7% באחוז הישראלים המעדיפים להזמין חבילות נופש דרך האינטרנט (33% השנה לעומת 26% אשתקד). נתון נוסף שעלה הוא כי כ-36% מהחרדים מעדיפים להזמין חבילות נופש דרך האינטרנט, לעומת 17% בלבד בשנה שעברה.

 

הסקר נערך לקראת IMTM 2008 - יריד התיירות הבינלאומי השנתי של ישראל שיתקיים זו השנה ה-14 בתאריכים 6-5 בפברואר בגני התערוכה בת"א. מטרת הכנס לעודד את התיירות הנכנסת, היוצאת ותיירות הפנים בישראל, ולהדק את שיתוף הפעולה עם מדינות אחרות. 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צביקה טישלר
בינתיים נשארים עם הסוכן
צילום: צביקה טישלר
מומלצים