שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בית"ר מסרבת לממן הסעת אוהדי חיפה למשחק החוזר
  הקהל הירוק תכנן לדרוש מארקדי גאידמק לממן את הגעתם החוזרת לבירה, אך האלופה הודיעה כי לא תסכים לכך. כיאל על החלטת ההתאחדות: "מקווה שהקהל יגיע שוב לעודד"

  החלטת ועדת הליגה והגביע של ההתאחדות לכדורגל לקיים משחק חוזר בין בית"ר ירושלים למכבי חיפה גרמה לגל פניות עז אל משרדי חיפה ומשרד הכרטיסים 'גרבר' מצד הקהל הירוק. כזכור, הובטח לאוהדים שרכשו כרטיסים למשחק שבוטל בשל תקלה במערכת החשמל כי יוכלו לקבל כרטיס חלופי עם ספח הכרטיס המקורי.

   

  למרות הרצון הטוב צפויות מספר בעיות. האוהדים ששמרו את הספח או רכשו את הכרטיסים בכרטיס אשראי ולא שמרו את הספח לא ייתקלו בבעיות, אך אלה שקנו את הכרטיס במזומן ולא שמרו את הספח לא יוכלו לקבל כרטיס חלופי. גם אוהדים שלא יוכלו להגיע למשחק החוזר שייערך ביום שלישי הבא, לא יוכלו לקבל בחזרה את כספם. הכרטיסים עצמם יגיעו למשרדי הכרטיסים רק ביום ראשון, יומיים בלבד לפני המשחק.


  אוהדי חיפה, רוצים הסעות על חשבונו של גאידמק (עדי סרדס)

   

  בעיה נוספת היא עלות ההסעות. שבעה אוטובוסים הביאו לבירה את האוהדים הירוקים, ששילמו על התענוג 35 שקלים כל אחד. כעת, מתכוונים אוהדי חיפה לדרוש מבית"ר לממן את ההסעות למשחק החוזר. ג'ורג' וסילי, שאחראי על ארגון ההסעות למשחקי חוץ, אמר: "זה לגיטימי שנדרוש מהם מימון להסעה לאחר שהמשחק הראשון במגרש שלהם בוטל שלא באשמתנו. זה הפיצוי המינימלי שנוכל לקבל מהם".

   

  חדשה רעה בהקשר הזה הגיעה לאוהדי חיפה בערב, כאשר בית"ר ירושלים הודיעה כי לא תיענה לדרישת אוהדי הירוקים להסיעם למשחק החוזר ב'טדי'. בכל הנוגע לאלו שרכשו במזומן ולא שמרו את הספח ולגבי אחרים אמר הדובר עודד זרגרי: "עד יום חמישי ב-12 בצהריים ניתן להעביר אלינו את הפניות. לאחר מכן נעבור על הפניות ונחליט כיצד לנהוג. נצטרך לבחון מה מספר האוהדים שרכשו כרטיסים במזומן ולא שמרו את הספח ומה לעשות עם כל אחד ואחד. במקרה הטוב האוהדים האלה יקבלו כרטיס חדש ובמקרה הפחות טוב נצטרך למצוא פתרון אחר".


  מכבי חיפה קיבלה "באהבה" את ההחלטה על משחק חוזר (צילום: עדי סרדס)

   

  ובחזרה לחיפה: הקבוצה החליטה סופית שלא לערער על ההחלטה לקיים משחק חוזר, למרות שרוב אנשיה העדיפו לזכות בניצחון טכני. הסיבה מאחורי כך היא הרצון שלהם לא לתת לקבוצה לשחק את תפקיד 'הרעה' בסיפור. במידה וחיפה היתה מגישה ערעור ודורשת ניצחון טכני סביר להניח שהוא היה מתקבל על פי תקדים העבר במשחק בין מכבי הרצליה לצפרירים חולון לפני מספר שנים.

   

  רוני לוי: "מקבלים את החלטת ההתאחדות באהבה"

  רוני לוי הגיב היום: "זה מצער כשמגיעים למשחק כל כך מעניין ואטרקטיבי מחממיםם מנועים ונאלצים להפסיק את המשחק, זה קרה ומבחינתו כל מה שמעבר לזה זו החלטה של ההתאחדות וכל החלטה מכבדים ומקבלים בהבנה ובאהבה.

  נתכונן כמו שצריך ונקווה לנצח. למה לא חזרנו? לא רלוונטי, אי אפשר היה לחזור לשחק, חזר החשמל, פסק, באותו יום נתון אי אפשר היה לשחק".

   

  קשרה הצעיר והמצטיין של חיפה, בירם כיאל, אמר על קיום המשחק החוזר: "אנחנו מקבלים כל ההחלטה שהתקבלה על ידי ההתאחדות. לי באופן אישי לא היתה העדפה לשחק משחק חזור או ניצחון טכני. חבל שהמשחק המקורי הופסק בדקה השביעית כי היתה אווירה מצויינת. מקווה שהקהל הגדול שתמך בנו בטדי יגיע לתמוך ולעודד גם ביום שלישי".

   

  הכרטיסים הצהובים שקיבלו בתחילת המשחק כיאל ופאנטני אמנם יירשמו לחובתם ברשימת הצהובים הכללית, אך לא ייחשבו במשחק החוזר.


  פורסם לראשונה 12/02/2008 17:22

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים