שתף קטע נבחר

ארה"ב: לייב פרום ניו יורק, איט'ס הילארי קלינטון!

הסנאטורית מניו יורק הופיעה אמש בתוכנית המערכונים של רשת NBC "סטרדיי נייט לייב" ובה התיחסה להתגייסות התקשורתית למען יריבה, הסנאטור ברק אובאמה - לא בלי מעט הומור עצמי. הופעתה אמש היא חלק מגל הופעות בתוכניות ה"לייט-נייט" בארה"ב, לקראת הפריימריז הגורליים ביום שלישי - שעשויים לקבוע אם היא פורשת מהמירוץ

הסנאטורית הילארי קלינטון כובשת את ה"לייט נייט": אמש (שבת) הופיעה קלינטון בתוכנית הבידור הוותיקה "סטרדיי נייט לייב" של רשת ,NBC ומחר בלילה תופיע בתוכנית הבידור הלילית "דיילי שואו" עם ג'ון סטיוארט. זאת אחרי שביום חמישי האחרון היא הופיעה בתוכנית של דייוויד לטרמן ברשת CBS.

 

זה לא שקלינטון מחפשת לעצמה עבודה חדשה, במקרה של הפסד אפשרי בבחירות המוקדמות על מועמדות המפלגה הדמוקרטית לנשיאות. קלינטון הרי תמשיך בתפקידה כסנאטורית מניו-יורק. הסיבה להופעות הרבות של קלינטון בתוכניות הבידור הללו היא שבמידה רבה, צעירים רבים בארצות הברית - ובהם תומכיו של הסנאטור אובאמה - שואבים את המידע החדשותי שלהם מתוכניות הבידור הליליות, ובמסגרת מאמציה של קלינטון להישאר במירוץ מול ברק אובאמה הסוחף, היא משתדלת גם לא להזניח את האפיק הזה.

 

הלילה היתה "סטרדיי נייט לייב" המקום הטבעי של קלינטון. אחרי המערכון שפתח את התוכנית בשבוע שעבר, שבו הוצגו מגישי העימות הטלוויזיוני של CNN כמגוייסים לטובת אובאמה - נקודה שקלינטון עצמה הדגישה במהלך העימות האחרון שנערך ביום שלישי שעבר ברשת NBC - המשיכו בתוכנית הבידור הלילית להציג את קלינטון כקורבן של מגישים מוטים לטובת אובאמה.


קלינטון ופוהלר ב"סטרדיי נייט לייב". הקמפיין מתקדם היטב (צילום: AP) 

 

טענתה של הילארי קלינטון כי התקשורת חד צדדית ומגוייסת לטובת אובאמה היא לגיטימית, אבל במערכון הקצינה את עמדתה עוד יותר בהומור עצמי. עם תום מערכון שבו לא השתתפה, המציג אותה כקורבן של תקשורת חד צדדית, הופיעה הילארי קלינטון עצמה על המסך עם מה שנקרא "תגובת המערכת". (לצפייה במערכון באתר רשת NBC לחצו כאן)

 

"זה לא התמיכה במועמד זה או אחר. אני יכולה לומר את זה בביטחון, כי כאשר שאלתי אם אני יכולה לראות במערכון הזה תמיכה במועמדותי, נאמר לי: 'בשום ואופן לא'. למרות זאת, נהניתי מהמערכון משום שאני מעריצה את החיקוי שלי", אמרה הילארי קלינטון ואז הצטרפה אליה השחקנית איימי פוהלר, שמחקה אותה בתוכנית.

 

השחקנית שאלה איך מתקדם מסע הבחירות שלה - וקלינטון, שכאמור יודעת היטב לצחוק על עצמה (במיוחד אם הדבר עשוי לסייע לשפר את הסיכויים שלה) השיבה: "הקמפיין מתקדם מאוד טוב. מאוד-מאוד-מאוד. למה? מה שמעת?", לקול

צחוקו של הקהל באולפן.

 

לקראת הבחירות המקדימות שייערכו מחרתיים בארבע מדינות - בהן טקסס ואוהיו מרובות התושבים והצירים - זוכה אובאמה על פי הסקרים האחרונים ליתרון ממוצע של אחוז אחד בטקסס (45-46), ולהילארי קלינטון יתרון של 4 אחוזים באוהיו (44-48).

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הומור עצמי. קלינטון
צילום: AFP
מומלצים