שתף קטע נבחר

אלוהים שונא הומואים?

האם הומוסקסואליות היא סטייה או תועבה? האם לא ניתן לקבל את חברי הקהילה למגזר הדתי? אסף וול מפריך 10 מיתוסים

אלוהים שונא הומוסקסואלים. ויהודים הוא אוהב?

 

הומוסקסואליות מנוגדת לטבע. גם היהדות האורתודוקסית מנוגדת לטבע. מפלגות דתיות התנגדו בקביעות למִחזור בקבוקים. 30 שועלים נטבחים עבור כל שטריימל. ובכלל, ממתי מתחשבת היהדות בטבע? הרי חוקי הדת היהודית נוגדים את טבעו ואת דחפיו של האדם לעשות ככל העולה על רוחו. מעבר לכך, טענה זו מופרכת מכמה סיבות אחרות: הטבע יוצר את ההומוסקסואלים וסיבותיו עמו. גם בקרב בעלי חיים קיימות נטיות דומות. היות שהאדם הוא יצור חברתי, יש לבחון אותו ב"להקה" ולא כאינדיבידואל. ייתכן שסיכויי שרידותו של "שבט" אשר בו הומוסקסואלים טובים יותר משבט אשר בו אך ורק הטרוסקסואלים.

 

הומוסקסואליות היא סטייה. "סטייה" היא חריגה מהנורמה, דבר השונה מחברה לחברה. יש חברות שבהן פעולות ניפנוף של תרנגולות מעל הראש ואמונה כי פעולה זו מוחקת חטאים הן נורמות. בנוסף, 10% מקרב אוכלוסיית העולם האנושית מוגדרת כהומוסקסואלית. רק 0.2% מקרב אותה אוכלוסיה נמנה על העם היהודי. מי אם כך הסוטה?

 

האם היית ישן טוב בלילה אם הבן שלך היה מבשר לך שהוא הומוסקסואל? הייתי ישן מצוין אם בני היה מבשר לי כי ישנו חוק המאפשר לו ללמוד באוניברסיטה במקום לסכן את עצמו בשירות צבאי.

 

הומוסקסואליות היא תופעה המנוגדת להמשכיותו ולשרידותו של המין האנושי. האם זו הסיבה שבעטיה מתנגד רובו של הציבור הדתי למצעד? האם שרידותם של בני אנוש הגוועים באפריקה מעניינת אותם באותה מידה? ואם כן, מדוע לא יוכרז משכב עם נשים עקרות, גברים עקרים וכאלו המשתמשים באמצעי מניעה כ"תועבה", בדיוק משום שהם פוגעים בהמשך קיומו של המין האנושי?

 

הומוסקסואליים מגעילים אותי. ולסביות?

 

טיפול פסיכולוגי בהומוסקסואליים עשוי לסייע להם להמיר את דחפיהם ולהפכם לנורמטיביים. גם לקרוקודילים ניתן להציע טיפול פסיכולוגי שימיר את דחפיהם ויהפכם לצמחוניים. בכל זאת לא אקפוץ לבריכה שלהם.

 

אם ישימו 20 גברים הומוסקסואלים על אי בודד הם ייעלמו בתוך דור. אם ישימו 20 גברים הטרוסקסואלים על אי בודד, גם הם ייעלמו תוך דור. לעומת זאת, מי שישים 20 נשים לסביות על אי בודד יחזיק ביד פורמט לריאליטי בעל פוטנציאל עצום.

 

ירושלים היא עיר הקודש ואלוהים אינו מעוניין שיחללו את קדושתה במצעדים. במקרה כזה הייתי פשוט מתרחק מנתיב המצעד וממתין שתרד עליו אש מן השמיים.

 

על פי התורה הומוסקסואליות היא תועבה ולכן לא ניתן לקבל הומואים לחברה הדתית. לא נכון. משכב זכר הוא תועבה, לא הנטייה. כמו במקרים של נישואים או הכרזה על ממזרות, יש צורך בשני עדים שיעידו כי משכב כזה אכן התרחש. דיינים בבתי דין רבניים עושים כל אשר ביכולתם כדי לא להכריז על ילד כממזר, גם כשהדבר ברור וידוע. אם כך, מדוע מתעקשים מנהיגי הציבור הדתי להצביע על הומוסקסואלים כ"מתועבים" מבלי שיש בידם אי אלו ראיות?

 

חוצמזה 

הומואים שגורמים לרעידות אדמה משווים ביצועים בסיסמוגרף.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חרדים למצעד (הקודם)
צילום: דודי ועקנין
מומלצים