שתף קטע נבחר

קרנית גולדווסר: כואב לי בלב, אני סחוטה

לאחר שהממשלה אישרה את ביצוע עסקת השבויים עם חיזבאללה, זימן ראש הממשלה את בני משפחות החיילים החטופים ללשכתו, וחיבק אותם בחום. קרנית גולדווסר: "אני עייפה מאוד. סחוטה מבפנים". עופר רגב, אביו של אלדד: "לא קיבלנו לוח זמנים מפורט. ראש הממשלה סיפר על הלבטים"

"עכשיו אחרי השבוע הקשה שעברנו - כואב לי בלב, קשה לי, אני עייפה מאוד סחוטה מבפנים. אני לא יודעת איך לעכל את הכל, צריכה לפחות יומיים לשקט עם עצמי לנסות להבין מה יהיה בסוף, ואיך זה ייגמר. שום דבר לא נעשה במזיד. כל המעמד הזה עצוב בעיניי". כך נשמעה אחר הצהריים (יום א') קרנית גולדווסר, בצאתה מפגישה עם ראש הממשלה, אהוד אולמרט, שעדכן את המשפחות לאחר אישור עסקת חילופי השבויים, וחיבק אותם בחום.

 

אישור העסקה:

 

ראש הממשלה אמר למשפחות: "זה רגע חשוב למדינת ישראל בהחלטה על החזרת הבנים הביתה". לדברי מזכיר הממשלה, עובד יחזקאל, המשפחות לא הטיחו בו דברים. "לא היתה שם אף לא מילת ביקורת אחת", טען מזכיר הממשלה. אביו של אלדד רגב, צבי, היה מאוד נרגש ואמר לראש הממשלה: "אני נושא תפילה לאל, שהחיילים יחזרו הביתה חיים, ונתבדה לטובה. אני מצפה שנתבדה". אולמרט חיבק אותו בחום.

 

עופר רגב, אחיו של אלדד, אמר: "לא קיבלנו לוח זמנים מפורט. ראש הממשלה סיפר לנו על הלבטים שלו וחיבק אותנו. אני עדיין לא משלים עם כך ששני החיילים אינם בין החיים". מיקי גולדווסר, אמו של אהוד, אמרה: "זו תחושה של גאווה לאומית. להיות מחוזקת על-ידי העם והתקשורת".


קרנית גולדווסר, לאחר צאתה ממשרד ראש הממשלה (צילום: גיל יוחנן)

 

משפחות החטופים ניהלו בשבוע האחרון קרב אחרון במאמץ להביא לאישור עסקת השבויים. הבוקר התכנסו בני משפחותיהם של אהוד גולדווסר ואלדד רגב מול משרד ראש הממשלה - יחד עם עשרות תומכים. מיקי גולדווסר אמרה ל-ynet: "דיברנו עם ראש הממשלה, העברנו המון טיעונים לגבי הבנים, העמידה של העם וההשתקפות של ישראל בעולם אם לא יחליטו לאשר את העסקה".

 

בשבוע שעבר נפגשה קרנית גולדווסר עם ראש הממשלה, אהוד אולמרט. אחרי הפגישה אמרה גולדווסר כי אולמרט הבטיח להביא את אישור העסקה לישיבת הממשלה. משפחות רגב וגולדווסר נפגשו בימים האחרונים עם שרים וניסו לשכנע אותם לתמוך בעסקה עם חיזבאללה.  

 

לאחר שבני משפחות החטופים נפגשו עם מנהיגה הרוחני של ש"ס, הרב עובדיה יוסף, אמר השר אלי ישי: "אם יתברר שהחיילים לא בחיים הרי שזו לא עסקה של אסירים לבנונים חיים תמורת חיילים מתים, אלא באסירים לבנונים חיים תמורת חייה של קרנית"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קרנית גולדווסר. אני עייפה
צילום: גיל יוחנן
אולמרט בישיבת הממשלה
צילום: AFP
מומלצים