שתף קטע נבחר

אריאל זילבר מצטרף למפלגה של ברוך מרזל

עוד ידוען מצטרף למערכת הפוליטית: הזמר אריאל זילבר ישובץ בצמרת רשימת הימין "ארץ ישראל שלנו". זילבר אמר ל-ynet: "מצד ימין אין כל אופציה - ולכן בחרתי להצטרף לברוך מרזל"

רוצה להיות חבר (כנסת) של קבע. מפלגת הימין "ארץ ישראל שלנו" בראשות פעיל הימין ברוך מרזל והרב שלום דב וולפא, הודיעה הערב (יום ב') כי היא מצרפת לשורותיה את הזמר אריאל זילבר. הזמר ישובץ באחד מארבעת המקומות הראשונים ברשימת המפלגה לכנסת.

 

זילבר בלט במאבק נגד יישומה של תוכנית ההתנתקות ואף הביע תמיכה בשחרור עתידי של רוצח ראש הממשלה יגאל עמיר. "ארץ ישראל בסכנה ועם ישראל במצב לא טוב. מצד ימין אין כל אופציה ולכן בחרתי להצטרף לרב וולפא ולברוך מרזל", אמר זילבר ל-ynet. "אני רוצה להחזיר את הכבוד לעם ישראל בכל התחומים - החל מביטחון וחינוך ועד לתרבות, חייבים להחזיר את האמונה של עם ישראל בעצמו".

 

זילבר הוסיף, "אין בישראל באמת דמוקרטיה. קבוצה קטנה השתלטה על תחום הביטחון, התקשורת ובתי המשפט, כאשר הם כופים דעתם על הרוב.

עם ישראל לא מוכן להמשיך להכנע לאויבים ואת האמת הזאת אני אומר כבר הרבה זמן, ומקווה שאמשיך לומר אותה ולהילחם עליה מעל דוכן הכנסת".

 

זילבר הדגיש את משנתו הפוליטית, "הוויתורים לערבים, הכניעה בגוש קטיף, צפון השומרון ובלבנון, רק הביאו עלינו עוד ועוד קסאמים ופצמ"רים. מהגירוש מגוש קטיף יצא רק רע ולצערי אנחנו המפלגה היחידה שתילחם נגד כניעה ותניף את דגל ישראל בגאון".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חבר של קבע? זילבר
צילום: גיל יוחנן
חבר של זילבר? מרזל
צילום: ג'ורג' גינסברג
הרב וולפא. מצרף עוד כוח
מומלצים