שתף קטע נבחר

צילום: איי פי

אולמרט מחרים דיון בכנסת בעניין המבצע

רה"מ ביקש לדחות את הדיון שתוכנן מראש, אך יושבת ראש הכנסת סירבה והחליטה לקיימו היום. אולמרט זעם והודיע שלא יופיע: "אין זו העת לנאומים ודיבורים", אמרו מקורביו

במפלגות הבטיחו לא לעסוק בפוליטיקה, אבל הדיון הצפוי בכנסת בעניין הפעולה בעזה כבר מעורר מחלוקות. ראש הממשלה אהוד אולמרט החליט אמש (יום א') להחרים את הדיון במליאת הכנסת, שיזמה האופוזיציה לפני עשרה ימים בנושא המצב בדרום וירי הרקטות לעבר ישראל. הדיון יתקיים היום כמתוכנן.

 

מבצע "עופרת יצוקה" - עדכונים אחרונים:

 

מזכיר הממשלה, עובד יחזקאל פנה אתמול אחר הצהריים בשמו של אולמרט אל מזכיר הכנסת בבקשה לדחות את הדיון בשבוע. יחזקאל אמר כי אין זו העת לקיים את הדיון, במיוחד לאור השינוי במצב ותחילת הלחימה בדרום.

 

יו"ר הכנסת דליה איציק סירבה להיענות לדרישתו של ראש הממשלה וקבעה כי הדיון יתקיים היום. בתגובה לכך החליט אולמרט להחרים את הדיון.

 

מקורביו אמרו ל-ynet כי "אין זו העת לנאומים ודיבורים כשצה"ל נלחם בדרום, זו העת לפעול ויש אחדות דעים בכנסת כי צריך לשנות את המצב".

 

הדיון נקבע בעקבות בקשתם של 25 חברי כנסת, ותוכנן לעסוק בעניין הירי מרצועת עזה ורשת הביטחון לקרנות הפנסיה. יושב ראש הכנסת החליטה לשנות את נושא הדיון - והוא יעסוק בסופו של דבר בפעולת צה"ל ובמצב בדרום. נושאי הדיון הקודמים בוטלו.


פורסם לראשונה 28/12/2008 22:39

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לא רוצה לנאום. אולמרט
צילום: AP
מומלצים