שתף קטע נבחר

תקלות בשידורי yes בגלל מזג האוויר

לקוחות חברת הלוויין דיווחו בשבת על תקלות שידור ממושכות באזורים שונים בארץ, ועל זמן המתנה של עד שעה במוקד שירות הלקוחות. "הילדים שלי עברו לצפות ב-DVD", סיפר עמוס מזכרון יעקב. yes: אנחנו מתנצלים על אי הנוחות הנובעת מתנאי מזג האוויר הפוגע בכולם

רבים מלקוחות חברת הלוויין yes התעוררו אתמול (שבת) לבוקר נטול טלוויזיה, בשל תקלות בקליטת שידורי החברה באזורים מסוימים בארץ בגלל מזג האוויר הסוער. ל-ynet הגיעו דיווחים ממרכז וצפון הארץ על חוסר קליטת אותות שידורי הטלוויזיה, והופעתה של שקופית תקלה כחולה כבר בשבע בבוקר.

 

חלק מהשיבושים החלו כבר בליל שישי, ובשבת בבוקר גילו רבים כי אינם קולטים את שידורי חברת הלוויין כלל. כולם הדגישו כי לא מדובר בהפסקות שידור קצרות, אלא בחוסר קליטה רציף וממושך מאוד.

 

אלה מהם שהתקשרו לשירות הלקוחות התאכזבו לגלות שזמן המתנה בשירות הלקוחות ארוך מאוד ויכול להגיע אף לשעה של המתנה. לקוחות yes רגילים לשיבושים בקליטה עם בוא הגשם, אולם לא מיומנים בהמתנה ארוכה לנציגי שירות, אבל כך אירע אתמול.

 

"משבע בבוקר אני מנסה להתקשר לשירות הלקוחות", סיפר אתמול ל-ynet עמוס מזיכרון יעקב. "אחרי יותר מחצי שעה הצלחתי להשיג אותם. הסברתי להם שלא רואים כלום על המסך והם ענו שקשה להם להאמין שטכנאי יגיע היום. מאוחר יותר חזרו אלי ואמרו שכנראה שטכנאי יוכל לבוא רק מחר. בינתיים הילדים שלי עברו לצפות ב-DVD".

 

גם בביתו של אריאל משוהם לא היו שידורי טלוויזיה החל משעות הבוקר המוקדמות של יום שבת. "ניסיתי להתקשר למוקד שירות הלקוחות, אבל אחרי 30 דקות נשברתי. אני יודע שלאנשים שגרים בקרבתי גם אין קליטה".

 

איתי מרחובות חיכה לטענתו חצי שעה על הקו בהמתנה למענה בשירות הלקוחות, וכאשר ניסה שנית חיכה 20 דקות נוספות עד שהתייאש. "אין לנו קליטה מהבוקר", הוא סיפר. "לאור זה שהם לא עונים אני מניח שזו תקלה נרחבת, אבל זה מאוד מתסכל".

 

yes: נערכנו לסופה הזאת 

מחברת yes נמסר בתגובה: "בתנאי מזג אוויר קשים וגשמים עזים נפגעים שירותים שונים. במקומות רבים יש הפסקות חשמל ורמזורים מפסיקים לפעול. תנאי מזג האוויר הקשים והגשמים פוגעים גם בלוויין ויוצרים הפסקות שידור קצרות. יתרונו של הלוויין הוא שהפסקות אלו קצרות וחולפות לבד בעוד שתשתיות אחרות עשויות להיות מנותקות לשעות רבות. אנחנו מתנצלים על אי הנוחות הנובעת מתנאי מזג האוויר הפוגע בכולם. 

 

"באזורים מסוימים הסופה כבדה יותר מבאחרים ושם השיבושים כנראה ממושכים יותר. אבל ישנם טכנאים שפועלים כל הזמן. נערכנו לסופה הזאת".  

 

לעניין זמן ההמתנה הארוך במוקד שירות הלקוחות של החברה מוסרים מחברת yes: "העומס על הקווים רב יותר, לאור תנאי מזג האוויר. אנו עושים כל המאמצים לענות מהר ולטפל בכל הפניות שמגיעות אלינו".

 

 

המידע הראשוני לכתבה הגיע באמצעות המייל האדום


פורסם לראשונה 28/02/2009 13:05

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים