שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  רק בישראל: קנטאקי פרייד צ'יקן בדרך לכשרות
  בקנטאקי (KFC) החליטו להפוך את הרשת לכשרה ולכן רק בישראל יוחלפו אבקות החלב באבקות סויה כשרות. כעת נותר רק למגר את הסניפים הפתוחים בשבת

  כשר משתלם יותר, כך למדה על בשרה רשת מסעדות העופות המצופים קנטאקי פרייד צ'יקן, שהשלוחה הישראלית שלה, KFC ישראל, מבצעת היום (א') מהלך לעבר כשרות מלאה.

   

  הודות לאישור מיוחד שניתן לה מהרשת העולמית, KFC ישראל מודיעה כי תחל לשווק את מנות בשר העוף האמיתי שלה בציפוי אבקת סויה כשרה במקום אבקת החלב. האישור הושג אחרי שנתיים של דיונים ומשאים ומתנים, זאת משום שאבקות החלב מהוות כבר יותר מיובל שנים חלק בלתי נפרד מציפוי העוף המפורסם של KFC בכל העולם, והן אלה שמעניקות לו את גוון טעמו הייחודי.

   

  האבקות הכשרות שיחליפו את אבקות החלב, הן אבקות סויה בטעם חלב שאושרו על ידי מעבדות קנטאקי פרייד צ'יקן בדאלאס. הודות לפיתוח זה תוכל הרשת העולמית לפתוח סניפים כשרים במקומות אחרים בעולם, שבהם ריכוזי אוכלוסיה יהודית גבוהה.

   

  לדברי KFC ישראל: הטעם החדש זהה למקור. המהלך שהביא לפיתוח המרכיב החדש נבע מבקשות של צרכנים רבים בארץ להימנע מערבוב בין החלב לבשר.

   

  לקנטאקי פרייד צ'יקן עשרה סניפים בישראל - שניים מהם כשרים למהדרין בעוד השאר פועלים בימי שבת. על פי התכנון במהלך 2009 תחנוך הרשת שלושה סניפים נוספים. 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים