שתף קטע נבחר

ועד עובדי החשמל: הדירקטוריון השמיץ בטוקבקים

היועצת המשפטית של ועד עובדי חברת החשמל, שלחה מכתב לדירקטוריון החברה, שבו האשימה את חברי הדירקטוריון בהשמצה שיטתית של העובדים באמצעות טוקבקיסטים בתשלום. כינתה את התגובות "דברי שקר ולשון הרע"

עו"ד אורנה לין, היועצת המשפטית של ועד עובדי חברת החשמל, הזהירה את חברי הדירקטוריון כי הם נושאים באחריות אישית להשמצת העובדים בצורה סיטונית באמצעות טוקבקיסטים בשכר.

 

 

לין שלחה בסוף השבוע מכתב לחברי הדירקטוריון והיו"ר מוטי פרידמן, ובו היא תוקפת את השימוש בחברת גוב קרטין, שהעבירה לאינטרנט תגובות בגנות העובדים והוועד, כפי שנחשף בסוף השבוע ב"ידיעות אחרונות".

 

"בחלק מהמקרים כללו התגובות דברי בלע, ובאחד מהם אף הושוו העובדים למחבלים ואויבי העם", כתבה לין. "מדובר במעשים חמורים שאינם נכללים בגדר העסקים הרגילים של חברת החשמל. מעשים אלה עולים בקנה אחד עם דברי שקר ולשון הרע. הדברים חמורים אף יותר, מכיוון שנעשו על ידי חברה ממשלתית שחלק נכבד מפעילותה ממומן מכספי ציבור".

 

במכתבה פנתה לין ישירות ליו"ר הדירקטוריון, מוטי פרידמן, וכתבה "ככל שהחברה פעלה להכפשת שמם של עובדיה, הרי שמדובר במקרה קיצוני של שבירת כללי המשחק. לך כדירקטור עשויה להיות אחריות ישירה למעשים, אם יימצא שידעת על הפעולות ולא מנעת אותן".

 

לדברי לין, ועד העובדים ישקול את המשך צעדיו.

פורסם לראשונה 23/05/2009 18:19

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ניב קלדרון
עו"ד אורנה לין. הדירקטור אחראי
צילום: ניב קלדרון
מומלצים