שתף קטע נבחר

חשד: קבעו סטוץ עם הומואים ב"אטרף" ושדדו

הוארך מעצרם של שני צעירים, החשודים שקבעו סטוץ עם גברים הומואים באתר "אטרף דייטינג" ושדדו אותם. שישה התלוננו ועוד ארבעה יתלוננו בקרוב. השופט: הם מסוכנים

משטרת תל-אביב עצרה שני חשודים ששדדו בתקופה האחרונה הומוסקסואלים אותם הכירו באתר ההיכרויות "אטרף". עד כה התלוננו שישה מהקורבנות, ועוד שלושה או ארבעה אמורים להתלונן בקרוב. בית המשפט האריך בששה ימים את מעצרם של החשודים, עמוס טאיב בן 28 ואומיד פייזולייב בן 20. 

 

הפרשה נחשפה לפני מספר ימים, כאשר למשטרת לב תל-אביב הגיע גבר שטען כי הכיר באתר ההיכרויות שני צעירים וקבע שיגיעו לביתו לצורך יחסים מיניים. השניים הגיעו ובשלב מסוים תקפו אותו ולטענתו גם שדדו אותו. במשטרת לב תל-אביב ביקשו מאותו מתלונן לקבוע עם השניים באמצעות כינוי אחר באותו אתר. הוא קבע עמם פגישה נוספת, וכשהגיעו, עצרו אותם והעבירו אותם לחקירה.

 

השניים הכחישו את החשד ואז התברר כי לטאיב 22 הרשעות בעבירות רכוש. שופט בית המשפט השלום בתל-אביב, דן מור, כתב בהחלטתו כי לנוכח חומרת העבירות, השיטה המתגלית שוב ושוב מריבוי התלונות של אנשים שונים - חובת המשטרה להמשיך בחקירה ואין מקום לשחרור החשודים.

 

השופט קבע גם כי השניים מסוכנים ו"קיים חשש שיחזרו לבצע עבירות או ינסו לשבש את החקירה או להימלט". מעיון בתלונות, קבע השופט כי קיימות "נסיבות חמורות של ניצול מצבם הבעייתי של המתלוננים".

 

נציג המשטרה, רס"ב יוני הירשהורן, אמר בבית המשפט כי המידע על השודדים "עבר מפה לאוזן בקהילה". לנוכח ההתפתחות בחקירה, טענה המשטרה כי החשודים מסוכנים לציבור, "בגלל ההיקף ואופי העבירות".

 

אין זו הפרשה הראשונה בה עולה שמו של "אטרף". בסוף חודש ינואר עלה האתר לכותרות לאחר שנער בן 13 דיווח כי קיים יחסי מין, בצורה כזו או אחרת, עם גברים רבים שהכיר דרך האינטרנט. מעצרים רבים בוצעו בפרשה, אך בסופו של דבר לא הוגשו כתבי אישום.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים