שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  האם ערוץ 10 "גנב" ראיון עם סבתה של רוז?

  ערוץ 10 הקדים את זכיינית ערוץ 2 רשת, וקיים ראיון עם סבתה של רוז ז"ל, שישודר השבוע. כל זאת בזמן שברשת עובדים על סרט אודות פרשת רוז. ערוץ 10: "לא ידענו על הסרט של רשת"

  הסרט הדוקומנטרי "רוז - ילדה של אף אחד" אודות הילדה רוז פיזם ז"ל, צפוי לעלות לשידור בחמישי הקרוב בערוץ 10. ל-ynet  נודע כי גם ב"רשת" עובדים בתקופה האחרונה על סרט דוקומנטרי דומה, שצפוי לעלות לשידור בחודשים הקרובים. גורמים ב"רשת" טענו היום כי מדובר במחטף שביצע ערוץ 10.


  רוז ז"ל ומארי פיזם. של מי הסרט הזה? (צילום: AFP)

   

  כפי שנודע ל-ynet, המחלקה הדוקומנטרית של חדשות 10 החליטה להרים סרט קצר על הפרשה לאחר שאליהם הגיע מידע לפיו בזכיינית ערוץ 2 - בראשות הבמאית ג'ולי שלז עובדים על סרט דומה. במרכזו של הסרט המיועד ל"רשת" תוכנן ראיון בלעדי ראשון עם סבתהּ של רוז המתגוררת בצרפת, אך בערוץ 10 הקדימו את "רשת" והטיסו כתב לצרפת כדי שיראיין את הסבתא לטובת הסרט שיוקרן בחמישי הזה.

   

  ב"רשת" טוענים כי הסרט של ערוץ 10 הוא יותר כתבת חדשות ופחות סרט דוקומנטרי, וכי הם מחזיקים בראיונות בלעדיים נוספים ובחשיפות חדשות. "אנחנו ממשיכים לעבוד כרגיל על הסרט, זה רחוק ממה שערוץ 10 יציג ביום חמישי" מסר גורם בזכיינית.

   

  בערוץ 10 דווקא מרוצים מהמחטף וטוענים כי יש בידהם חומרים מעניינים לא פחות.

  "נכון שזו כתבה של חברת החדשות ולא של המחלקה הדוקומנטרית בערוץ, אך יש שם ראיון נדיר עם הסבתא ועד כמה דברים מפתיעים שיקלקלו ל'רשת' את הסרט" סיפר ל-ynet גורם בערוץ.

   

  ערוץ 10: "לא ידענו"

  מ"רשת" נמסר בתגובה: "'רשת' עובדת על סרטים דוקומנטרים בנושאים חשובים, בוערים ומגוונים. לקראת שידורם נעדכן את הצופים באופן מסודר".

   

  מערוץ 10 נמסר בתגובה: "המחלקה הדוקומנטרית בחדשות 10 מתמחה בעבודה עיתונאית בטווחי זמן קצרים. בלי קשר, נציין כי לא ידענו על קיומו של הסרט ברשת".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רון במשפט רצח רוז. סרט במחלוקת
  צילום: עופר עמרם
  לאתר ההטבות
  מומלצים