שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הבית שלהם, הקול שלכם

  תערוכת "רגעים של בית", בה מוצגים 12 סרטונים שמתעדים אישים מפורסמים בביתם, יצאה לדרך ו-ynet מזמין אתכם לצפות בקטעים ולבחור את הזוכים. איך? הפרטים בפנים

  תערוכת "רגעים של בית", בה מוצגים 12 סרטוני וידאו ארט הבוחנים את מושג הבית דרך התמקדות באישי ציבור שונים, יצאה לדרך בחסות בזק ולגולשי ynet יש הזדמנות להצביע ולהשפיע: החל ממחר (ב'), נציג כאן מדי יום שלושה סרטים מתוך התערוכה, ובסוף השבוע תוכלו אתם לבחור את הסרט האהוב עליכם ולהשפיע על בחירת הזוכים.

   

  תערוכת "רגעים של בית", שמוצגת במרכז עמיעד ביפו, מהווה המשך לתערוכה שהוצגה בשנה שעברה, אז הוצגו צילומים של זיו קורן ודוד רובינגר שתיעדו את מנהיגי המדינה לדורותיהם בביתם. הפעם, ניתנה ההזדמנות ליוצרים צעירים לספק פרשנות ומשמעות משלהם למושג הבית, באמצעות סרטוני וידאו-ארט קצרים שמתמקדים באישים מפורסמים בבתיהם.


  מתוך תערוכת "רגעים של בית". הפעם בווידאו

   

  הקטעים המוצגים בתערוכה הינם פרי יצירתם של סטודנטים מבתי הספר לקולנוע המובילים בארץ, ונבחרו על ידי ועדה מקצועית בראשותם של אוצר התערוכה,

  אלדד זיו, והבמאי שלומי אלקבץ. בין היתר, מתועדים בקטעים המוצגים גיא מרוז, דויד ברוזה, בנימין זאב הרצל, הראל סקעת, קורין אלאל וקרני פוסטל.

   

  היוצרים שעבודותיהם מוצגות בתערוכה זכו כבר במלגה להפקת הסרטונים, ולזוכים בשלושת המקומות הראשונים יוענק סכום של מלגת לימודים שנתית. איך אתם נכנסים לתמונה? צפו בסרטונים שיעלו מדי יום, ביחרו את הקטע האהוב עליכם וקולותיכם ישוקללו עם קולות השופטים בבחירת הזוכים בפרס.

   

  תערוכת "רגעים של בית" מוצגת בחסות בזק כחלק מתרומתה למען הקהילה תוך קידום תחום האמנות והקולנוע בישראל. התערוכה ממשיכה את המסורת שנוסדה בשנה שעברה, כשהיא מאפשרת לקהל הישראלי להנות מאמנות ללא תשלום וחושפת את עבודותיהם של אמנים צעירים. התערוכה פתוחה בחינם לקהל הרחב עד ה-27 באוגוסט במרכז עמיעד במתחם שוק הפשפשים ביפו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  תדמור. בין המתועדים בפרויקט (צילום: אייל פישביין)
  לאתר ההטבות
  מומלצים