שתף קטע נבחר

התנועה שתחולל את השינוי

תקועים בעבודה? מחפשים זוגיות? המאמנת יעל אשד המציאה שיטה של אימון בתנועה, שבה אתם מתבקשים לפתח תנועות ריקוד שיסייעו לכם להגשים את השאיפות הכמוסות שלכם

תקועים בעבודה? לא מצליחים למצוא עבודה? על אימון בתנועה כבר שמעתם? תכירו את יעל אשד (51), מאמנת אישית להתפתחות וצמיחה אישית שלקחה את כלי האימון המסורתיים ושילבה אותם בתנועה. את תנועות הריקוד אתם תמציאו לעצמכם, לפי הדרכה שלה ובהתאם למה שיתרחש בחדר האימון (ראו דוגמאות בסרטון הוידאו). התוצאה: שילבו של אימון מילולי לצד שימוש בתנועת הגוף ובריקוד ככלי לשחרור ולקבלת תובנות. מכאן, מבטיחה אשד, הדרך לזוגיות והצלחה בקריירה - קצרה.

 

למה לזוז אם אפשר לשבת?

כל מי שחושב שאימון הוא ישיבה אחד מול אחד, או במסגרת קבוצה ודיבור על החוויות, הקשיים והבעיות - מוזמן לחשוב שנית. אשד טוענת ש"החוויה התנועתית משחררת ומאפשרת להתאמן על 'יציאה מהקופסה' תוך כדי שחרור מדפוסי התנהלות אוטומטיים, פתיחת אפשרויות חדשות והרחבת הגבולות של עצמנו, כי אימון זה לא רק מילים. הגוף משמש עבורנו כמקור ללמידה ומאפשר לנו להפנים תובנות וידע חדש".

ואשד עצמה יודעת על מה היא מדברת. היא עבדה במשך יותר מעשרים שנה בתחום ההייטק, ולקח לה שנים רבות "לצאת מהקופסה", לדבריה. "הקופסה תמיד הייתה בעיניי מרובעת מדי, לוחצת. עבדתי בארגונים גדולים והתמחיתי במערכות מידע, אך כדי להחזיק מעמד בהם כל הזמן דאגתי להזין את הנפש בלימודים מעוררי תשוקה לחיים. סיימתי תוכנית מקצועית להכשרת מאמנים, למדתי הנחיית קבוצות בתנועה ובמוזיקה, גשטלט גופנפש, התמקדות, ומדיטציה ואין ספור הכשרות בתנועה ככל שהנפש יכלה להכיל. אבל אני לא מצטערת על שנות קופסת ההיי טק הרבות, כי מהן לקחתי את הכלים הניהוליים כדי ליצור ביחד עם הכלים החדשים שלי שיטה חדשה של אימון".


"אימון הוא לא רק מילים". יעל אשד (בלבן) עם מתאמני הסדנה 
 

 


 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יעל אשד. יצאה מהקופסה בעצמה
צילום: מנחם עוז
משתתפי הסדנה בריקוד קבוצתי
צילום: דני הרן
לאשה בפייסבוק
מומלצים