שתף קטע נבחר

לראשונה: מתמודד ב"הישרדות" פרש מהתוכנית

אחד ממתמודדי העונה השלישית עזב את התוכנית ימים ספורים לאחר שהחלו הצילומים, בשל קשיים פיזיים ונפשיים שחווה באתר המשחק בפיליפינים. ערוץ 10: "חכו ותראו"

לראשונה מאז עלתה "הישרדות" לשידור בישראל, נאלצו בהפקת התוכנית להתמודד עם מתמודד שביקש לפרוש מהמשחק, כך נודע ל-ynet. כבר בשלבים המוקדמים של התוכנית ביקש המתמודד, שנחשב על פי גורמים בהפקה למוביל לסיים את חלקו בתוכנית.

 

לדברי אחד מאנשי הצוות ששהה על סט הצילומים בפיליפינים, העונה השלישית של "הישרדות" הציבה בפני המתמודדים אתגרים קשים מהרגיל. "קרעו אותם. פשוט התעללו בהם", הוא אמר. המתמודד המדובר ששמו שמור במערכת נשבר כבר בימים הראשונים, אחרי שחווה קשיים נפשיים ופיזיים וביקש מההפקה לפרוש ולשוב לארץ.

 

לאחר כמה שיחות שנערכו עמו, הוחלט לאפשר לו לסיים את דרכו בתוכנית, למרות שגורמים בהפקה סימנו אותו כמתמודד חזק לשלבים המתקדמים. "מזג האויר היה נורא, המחסור באוכל, המשימות הקשות והגעגועים הביאו לא מעט מתמודדים לחשוב על פרישה כבר בתחילת התקופה" הוסיף מקורב להפקה.

זוהי הפעם הראשונה בגרסתה הישראלית של "הישרדות" בה מתמודד פורש תוך כדי המשחק. לפני כשנתיים, ערב תחילת צילומי העונה ה-14 בארצות הברית ("הישרדות: פיג'י") פרשה המתמודדת מליסה מקנולטי עקב התקפי חרדה שעברה. וכאן אצלנו, בשנה שעברה פרשה המתמודדת נעמה פרידמן מהתוכנית "האח הגדול" עקב געגועים למשפחתה.

 

מערוץ 10 נמסר בתגובה: "חכו ותראו".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המתמודדים על האי. אחד מהם לא שרד
צילום: עידו לביא
לאתר ההטבות
מומלצים