שתף קטע נבחר

צילום: חיים הורנשטיין ו -AP

החברים על אסף: הוא היה אדם מושלם

מאות מנחמים התאספו בבית משפחת רמון, בהם חברתו בשמונת החודשים האחרונים. חבריו סיפרו על אדם משכמו ומעלה: "כל מי שפנה אליו, הוא לא היה מפנה לו את הגב"

עוד לפני פרסום הידיעה על האסון הכבד, התאספו אתמול (יום א') מאות בני אדם מחוץ לבית משפחת רמון ברמת-גן. "אני מהראשונים ששמעו את זה", סיפרה אחת מחברותיו של אסף רמון, שנהרג בהתרסקות מטוס F-16, במהלך טיסת אימונים. החברים סיפרו כי בת זוגו בשמונת החודשים האחרונים, עדי מגן מהרצליה, שהתה בבית משפחת רמון. מהבית עצמו עלו מדי פעם זעקות שבר ובכי.

 

אחרי ששמעה את ההודעה, מיהרה החברה לבית המשפחה. "נכנסתי פנימה, אבל ברגע שראיתי שהמשפחה מתכנסת בחדר, הבנתי שזה לא הזמן המתאים. זה הזמן של המשפחה. כשהכל טרי, זה הזמן שלהם להיות ביחד".

 

 

צילום: AFP

 

הטרגדיה של משפחת רמון - עדכונים נוספים ב-ynet:

 

החברה למדה עם אסף בתיכון בליך ברמת-גן, והכירה אותו כשהיה בכיתה י"א, "זה בן-אדם שהתחבר עם כולם. כל אחד שהיה פונה אליו, הוא לא היה מפנה לו את הגב. היה לו מבט כזה של ילד טוב. לא נראה לי שזה אי פעם ייצא מהראש".

 

חבר אחר סיפר, כי "אם יש בן-אדם אחד שהוא מושלם, זה אסף". חבר נוסף מימי התיכון הכיר את אסף רמון זמן לא רב אחרי שהמשפחה שבה לישראל, בעקבות האסון של האב אילן. "הפכנו להיות חברים ממש טובים. הוא היה חלק מהחבורה שלי, היינו הולכים לים יחד, היינו יוצאים לבלות. הוא נהג להראות לי צילומים מיוסטון, מארצות הברית, תמונות עם הנשיא", הוא נזכר.

 

"הוא היה בן-אדם משכמו ומעלה. אין מילה רעה להגיד על אחד כזה בכלל. כל השכבה שלי בהלם מוחלט, החברים שלמדו איתו, האנשים שישבו איתו בכיתות, האנשים שיצאו איתו ערב ערב, קשה להם ממש וזה עצוב", סיפר החבר.


מדליקים נרות נשמה ליד בית המשפחה (צילום: דודו אזולאי)

 

טלי אביב למדה עם אסף, וסיפרה:

"הוא היה פשוט גיבור ואדם מדהים, גאון וחכם ומוכשר, הוא תמיד חייך, תמיד מוקף חברים, הוא סיפר לנו שהוא רוצה להמשיך את הדרך של אביו, אבל לא ידעתי שהוא גם ימשיך את הטרגדיה. הוא תמיד בלט בשכבה, עם חיוך גדול, הוא היה טוב לב, עזר לכולם, הצטיין בלימודים, כמו גם בצבא בקורס טיס. באמת אפשר להגיד עליו שהוא ילד טוב".

 

גם בפיו של חבר אחר, לאונרדו, היו רק דברים חיוביים לספר על בנו של האסטרונאוט: "הוא בן-אדם מדהים. לא כי הוא נספה ולא כי אבא שלו היה מי שהיה. פשוט כי הוא היה כזה. בחור טוב וחייכן, צנוע, לעולם לא התרברב או השתחצן. היה נעים לדבר איתו. פשוט אין עליו מילה אחת רעה שאני יכול להגיד. אני פשוט מסתכל בפרופיל שלו (בפייסבוק) ומתקשה להאמין שהוא איננו. זה לא נתפש, זה נוגד כל הסבר הגיוני".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אסף רמון. טגרדיה כפולה
צילום רפרודוקציה: יריב כץ
מודעות אבל מחוץ לבית משפחת רמון
צילום: דודו אזולאי
אזור ההתרסקות. שברים רבים
צילום: רחמים מימון
מומלצים