שתף קטע נבחר

מתנת פרידה: האצ'יסון מתגמלת את עובדי פרטנר

קרן האצ'יסון שמכרה את חברת הסלולר לאילן בן דב תעניק למנהלי החברה בדרגות הגבוהות ודרגות הביניים בונוס כולל של כ-25 מיליון שקל. המהלך הנדיר עשוי להכות גלים בקרב חברות התקשורת, במיוחד בזק, שוועד העובדים שלה כבר פצח במאבק על תגמול העובדים בגין מכירת השליטה

בקרן האצ'יסון שמכרה את פרטנר לאילן בן דב החליטו להיפרד מחברת הסלולר עם מתנה - חלק מעובדי החברה החלו לקבל היום (ד') בונוס כספי מיוחד שמימנה האצ'יסון, שהיקפו הכולל מוערך בכ-25 מיליון שקל. הבונוס הוענק למנהלים בדרגות הגבוהות ודרגות הביניים.

 

 

בתחילה תכננה האצ'יסון לתגמל את שכבת ההנהלה הבכירה בלבד, אולם לבקשתו של מנכ"ל פרטנר, דוד אבנר, הורחב מעגל החלוקה וכלל גם מנהלים בדרגים זוטרים יותר, כך שהסכום, שלא השתנה, חולק בקרב עובדים רבים יותר.

 

בסך הכל צפויים מאות עובדים לחלוק בבונוס זה. המהלך נגזר, על פי עובדים בחברה, מההכרה של האצ'יסון בפעילות פרטנר לאורך השנים והצמחת ערכה, כפי שהתבטא במחיר ששולם עבור חלקה של האצ'יסון בחברה, בסך 5.3 מיליארד שקל.

 

המהלך הנוכחי נדיר בקרב חברות בכלל ובקרב מקרים של העברת שליטה בפרט, ועשוי להכות גלים בקרב בעלי השליטה המתחלפים של חברות התקשורת הישראליות האחרות, במיוחד בזק, שוועד העובדים שלה כבר פצח במאבק תקשורתי על תגמול העובדים בגין מכירת גרעין השליטה בחברה לשאול אלוביץ', ואלוביץ' עצמו, שמכר השבוע את 012 סמייל ליוסי מימן. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לבקשת המנכ"ל, יותר עובדים קיבלו בונוס
צילום: סיון פרג'
מומלצים