שתף קטע נבחר

שווי ההנחה בסניף סופר פארם: אפס שקלים

לא תמיד הנחה היא אכן הנחה: לקוח של לייף סטייל פלוס קיבל קופון מבצע אישי על דיאודורנט אבל כשביקש לממשו גילה כי בסניף יש הנחה דומה לכל, כך שאין לקופון שלו כל יתרון

ברשת כמו סופר פארם, שסניפיה מופעלים על-ידי זכיינים עצמאיים, מוטב שתשימו לב להנחות שאתם מקבלים והיכן אתם מממשים אותן.  

 

לקוח בשם ניר פנה אלינו בטענה לפיה קופון שקיבל במסגרת לייף סטייל פלוס התברר ככזה שמספק הנחה של אפס שקלים.

 

"ברשותי כרטיס לייף סטייל של ישראכרט, המקנה הנחות במספר מקומות, ומדי חודש אני מקבל קופונים עם הטבות", סיפר ל-ynet. "בחודש שעבר קיבלתי קופון על דיאודורנט, שהגיע יחד עם קופונים נוספים, המוגדרים כקופונים אישיים, המשתנים בין לקוח ללקוח".


 

כפי שניתן לראות, הקופון מציע הנחה של עד 10 שקלים עבור המוצר, ושהמחיר לאחר ההנחה יהיה 15.99 שקל. ניר, צרכן קבוע של מוצר זה, מאשר שבדרך כלל מחירו גבוה יותר. אבל כשניגש לסניף סופר פארם בראשון לציון כדי לממש את ההנחה גילה שהוא לא לבד במחיר הזה. נכון שלעומת המחיר הרגיל, מדובר בהנחה, אולם זו אינה הנחה מיוחדת למחזיק בלייף סטייל פלוס ואם כך, באיזה אופן זה קופון בהתאמה אישית?

 

"גיליתי שכל דכפין יכול לקנות מוצר זה באותו מחיר ללא שום שימוש בקופון", הוא אומר. "כאשר פניתי לסופר פארם לתגובה, נאמר לי שזה מבצע רק של הסניף הספציפי. התשובה לא סיפקה אותי ושאלתי האם 0 שקלים הנחה עונים על ההגדרה של 'עד 10 שקלים הנחה' ונאמר לי שכן. משפטית אני לא בטוח שזה תקין".

 

מסופר פארם נמסר בתגובה: "כרטיס לייף סטייל פלוס מעניק ללקוחותיו מבצעים, הטבות וקופוני הנחה מותאמים להרגלי הקניה של כל לקוח נוסף על ההנחות המוצעות לכלל הצרכנים. כמו כן, סופר פארם מאפשרת לסניפי הרשת להציע ללקוחותיה מבצעים מקומיים.

 

"במקרה המדובר הייתה חפיפה בין הטבה ללקוחות לייף סטייל להנחה נקודתית של הסניף ומדובר במקרה נדיר. סופר פארם עושה מאמץ למנוע מקרים כאלה ובכל מקרה זה נהנה הלקוח מההנחה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
בסניף אחר הוא היה שווה יותר. סופר פארם
מומלצים