שתף קטע נבחר

הביתן הטורקי ביריד התיירות בת"א - הגדול ביותר

אחרי שנה שבה צנח מספר התיירים מישראל, שכרו הטורקים שטחי תצוגה גדולים ביריד התיירות הבינ"ל בניסיון להחזיר את הישראלים, כפי שפורסם ב"ממון" של "ידיעות אחרונות"

ממשלת טורקיה, באמצעות לשכת התיירות שלה בתל-אביב, מתכוננת להסתער על הקהל הישראלי ולעשות מאמצים עליונים להשיב את התיירות מישראל לארץ "הכל כלול‭."‬ מדובר בכמה אירועים שיהיו בעוד שבועיים ביריד התיירות הבינלאומי ‭,IMTM‬ שייפתח בגני התערוכה בתל-אביב.

 

טורקיה עושה זאת אחרי שנה קשה במיוחד, שבה צנח מספר התיירים מישראל בקרוב ל‭45%-‬ נוכח המשבר בין שתי המדינות, שהחל בעקבות הסתה פרועה מצד ראש ממשלת טורקיה, רג'פ טאיפ ארדואן.

 

הטורקים שכרו שטחי תצוגה גדולים ביריד בתל-אביב. הביתן הטורקי יהיה הגדול ביותר מבין כל הביתנים ויהיה בנוי בסגנון של איסטנבול, שנבחרה זה לא כבר על ידי הקהילה האירופית לבירת התרבות של אירופה ל‭.2010-‬

 

"כל הביתן שלנו יהיה בצביון של איסטנבול ‭,"2010‬ אמר אינאנץ' אוזקמאק, מנהל לשכת התיירות של טורקיה בישראל. "זה יהיה הביתן הכי גדול, כי יש לנו הרבה מה להציג ולהציע.

 

הביתן יהיה באווירה של איסטנבול, בצבעים של איסטנבול ואנחנו מתכננים כמה אירועים שישקפו את מה שהולך להיות בעיר השנה‭,"‬ אמר. אוזקמאק אמר כי הוא מעריך שהתיירים הישראלים ישובו ויפקדו את טורקיה כבעבר. "יש יחסים טובים מאוד בין שני העמים, ואין שום סיבה שזה לא יהיה כך גם בעתיד‭,"‬ אמר.

 

יריד התיירות נערך בתל-אביב 16 שנים, והוא האירוע השנתי המרכזי של הענף בישראל. מטרתו לעודד את התיירות הנכנסת, התיירות היוצאת ותיירות הפנים, ולהדק את שיתוף הפעולה עם מדינות רבות. השנה, לראשונה, ישתתפו ביריד נציגים מיפן, פורטוגל, וייטנאם, רוסיה, ארמניה ואסטוניה.

 

את היריד מארגנים חברת ארטרא ומגזין התיירות "יזראל טראוול ניוז‭,"‬ והוא נערך בחסות משרד התיירות, התאחדות המלונות, התאחדות סוכני הנסיעות ועמותת התיירות של תלאביב.

 

  • אז מה אתם חושבים? בואו לחוות את דעתכם:

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אגמון
קלאב בטורקיה. תבואו?
צילום: אורן אגמון
מומלצים