שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  השר פלד נטע עץ בגולן: זה מסמל קביעות

  השר בלתי תיק, שנטע עץ חרוב ליד קיבוץ נטור, אמר: "אתה נוטע עצים במקום שאתה מתגורר ומתכוון גם להמשיך ולגור בו בעתיד"

  לאחר שעורר סערה בהעריכו כי צפוי עימות עם חיזבאללה - הגיע היום (ג') השר יוסי פלד לרמת-הגולן, שם נטע עץ חרוב. "אני נוטע עץ דווקא ברמת הגולן, זה לא העץ הראשון ואני בטוח שלא האחרון. נטיעת עץ מסמלת קביעות", הוא אמר.

   

  פלד, שנטע עץ חרוב ליד קיבוץ נטור, אמר עוד: "אתה נוטע עצים במקום שאתה מתגורר ומתכוון גם להמשיך ולגור בו בעתיד. גם הילדים שנמצאים איתנו כאן יביאו לפה את ילדיהם בעוד כמה שנים טובות, לראות כיצד העץ הזה גדל והתפתח. חשוב לי לומר כי אנו רוצים שלום עם סוריה וניתן להגיע להסדר, בתום שיחות ארוכות שיתקיימו. להגיד שוויתור על רמת הגולן לפני משא ומתן יביא שלום - זה דבר לא רציני".


  "לא העץ האחרון שאטע", פלד בגולן

   

  השר פלד, ניצול שואה - שהוסתר אצל משפחה נוצרית בבלגיה, התייחס לאנטישמיות בעולם, ערב יום הזיכרון הבין לאומי לשואה: "בשנה האחרונה יש גל ענק של שנאת יהודים בעולם ואני מקווה שהתופעה תיעצר בזמן, לפני

  שהדבר יצבור מימדים בלתי רצויים. עלינו כמדינת היהודים חלה חובה, יחד עם שאר המדינות הנאורות, לעצור את השנאה - שעלולה להשפיע בעתיד לא רק על היהודים, אלא גם על לאומים נוספים".

   

  הוא החמיא בדבריו לממשלה הקודמת באומרו כי "ממשלת אולמרט היתה הראשונה והיחידה שעשתה מהלך רציני בניסיון לטפל בצורה הולמת במצוקת ניצולי שואה, שחלקם חיים בתנאים קשים ומבישים. יש בי רצון עז לטפל בניצולים, שחלקם באוכלוסייה הולך ומתמעט עם השנים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים