שתף קטע נבחר

הכסף טוב. אבל אדוני, אתה בעצם זונה?

משרה נחשקת? בעל המקצוע הנוכחי בסדרה נהנה מכל רגע ומרוויח יפה - מסקס. אלי נהיה ג'יגולו לאחר פיטוריו. לדבריו, "זו עבודה של לעשות לנשים טוב". השכר? 400 ל-600 שקל בשעה "ללא טיפים ובקשות מוזרות". לאשתו הוא "בחיים לא" יספר

בסדרה "המשרה הנחשקת" פנינו עד כה עד כה למקצועות הקורצים לאלו שאוהבים להרוויח כסף לא רע מלאכול, לשתות, לבלות, לנהוג במכוניות יוקרה, לרכוב על סוסים ולהינות מהמרחבים. בעל המקצוע הנוכחי הוא קצת שונה - את הכסף שלו הוא עושה מסקס. אלי (32) הוא ג'יגולו, המוכר את גופו ואת כישוריו לנשים בגיל 35-60. לדבריו, הוא נהנה מכל רגע ומרוויח סכומים שרובנו רק יכולים לחלום עליהם - בשעות עבודה מעטות.

   

 

"היום מחולק לשני חלקים יש את האלי של היום ויש את האלי של הלילה - בלילה אני ג'יגולו", אומר אלי. הוא מוסיף ש"הגעתי לזה מצד אחד בלית ברירה, בגלל שפוטרתי; ומצד שני זה משהו שתמיד... רציתי לבדוק את זה. אתה אומר שיש משהו שאתה כן יודע לעשות וכן נהנה מזה וחושב לעצמך...בוא נעשה עם זה משהו". 

 

לדבריו "אני מסתכל על זה כעבודה - עבודה של לעשות לנשים טוב". כשאני שואל את אלי איך הוא באמת יודע שהלקוחה מרוצה, הוא מחייך ועונה - "לפי הצעקות".

 

הלקוחות מגיעים אליו באמצעות מודעות באינטרנט ובעיתונות, וחלקם מפה לאוזן.

לדבריו, רוב הלקוחות הן גרושות או אלמנות בגיל 35 ומעלה; אמידות ואף למעלה מכך. "הדבר האחרון שהן רוצות זה גבר שיישאר וישרוץ בסלון, הן רוצות את התענוג הרגעי", הוא אומר. עם זאת, רבה מלקוחותיו הם בני זוג, לא רק נשים - כשהבעל מזמין לאשה קצת "good-time", כהפתעה ליום ההולדת או ליום הנישואין. לדבריו, הוא מעולם לא סירב ללקוחה, מעבר לסינון בטלפון, אם הוא מרגיש שמדובר בהתבדחות. 

 

"הכל עניין של תרגול"

ומה מכשיר את אלי למקצוע השנוי במחלוקת הזה? אלי אומר שהמראה החיצוני מאוד חשוב. חשוב שיהיה גובה, כשאתה מוריד את החולצה חשוב שיראו את הכתפיים, את החזה ואת שרירי בטן. לדבריו, שהלקוחות שלו ממש לא ביישנים: "השאלה הראשונה ששואלים אותי היא - 'איזה גודל של כלי יש לך?'".  אלי מספר שכבר קרה לו מקרה בו הבעל המזמין ביטל את ההזמנה כשהתברר לו שאלי קצת פחות "מבורך" ממנו - והוא לא רצה שאשתו תתאכזב.

  

אבל אלי מבהיר שעל אף שהמראה החיצוני הוא נקודת פתיחה טובה, אי אפשר להיבנות רק על זה: "חשוב לדעת לענג". ואיך הוא התמקצע בתחום? "אתה בהתחלה חושב שאתה יכול, אחר כך אתה מגלה שאתה באמת יכול, ומשם אתה משתפר עם הזמן כי הכל זה רק עניין של תרגול".

 

עם ההתמקצעות והניסיון גדל זרם הלקוחות: אלי אומר שיש לו בממוצע כ-4 לקוחות בשבוע. זאת, כשהתשלום הוא בין 400 ל-600 שקל בשעה "ללא טיפים וללא בקשות מוזרות". לדבריו, כבר קרה שהזמינו אותו ליום שלם, שזה יכול לכסות לו הוצאות של חודש.

 

אדוני. אז אתה בעצם זונה?

בעוד שלא מעט מהגברים שנשאלו לדעתם הגיבו בהתלהבות ("נשמע לי חלום גם לעשות סקס - וגם לקבל על זה כסף"), לא פחות נשים וגברים הביעו חלחלה ואמרו שמדובר בסך הכל בזונה ממין זכר. אלי לא התכחש לכך: "זה חד וחלק נכון, אני זונה ממין זכר. אבל אני נהנה מכך. כי אם אני לא אהנה כגבר 'הוא' לא יתפקד למטה".

 

לשאלה מדוע תפיסת החברה את הגבר והאשה במקצוע העתיק בעולם שונה, ענה אלי ש"את זה צריך לשאול את החברה, לא אותי". הוא מוסיף שההנחה של החברה ש"הגבר הג'יגולו נהנה מסקס ואילו והאשה לא", היא נכונה במקרה שלו. זה מרגש אותי כל פעם מחדש, עם כל אשה בכל גיל. אני נהנה - זה עושה לי טוב".

 

יש אופציות קידום?

אלי צוחק כשאני שואל אותו אם זה מה שחשב שיעשה כשיהיה גדול ועונה, ש"ממש לא". על אף הזמן המועט שהוא צריך להשקיע, הקלות בה זורמים הכספים וההנאה - אלי מתכוון לצאת מהתחום. "מבחינתי זה זמני. צריך להכיר אשה ולהקים משפחה".

 

למקרה ותהיתם, אלי לא מתכוון לספר לאשתו על הפרק הזה בחיים שלו - "בחיים לא", הוא אומר. למעשה, אף אחד מחבריו הקרובים או ממשפחתו לא יודע במה הוא עוסק, הם חושבים שהוא "בין עבודות". מה הם היו עושים לו ידעו? "אבא שלי היה תולה אותי ואמא שלי הייתה עוזרת לו", הוא אומר ספק בצחוק ספק ברצינות.

 

לשאלות, פניות, וטענות ניתן לפנות לאלי בדוא"ל .

 

ynet קריירה מודה להנהלה ולצוות מלון טל שבת"א על אדיבותם וסיועם בעת צילום קטעי האילוסטרציה. מלון טל הוא חלק מרשת מלונות אטלס .

 

כמו כן, תודתנו נתונה לבר ה"גילדה" שבת"א, על השאלת המקום לצילום הראיון.


פורסם לראשונה 12/03/2010 02:03

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נהנה מכל רגע
צילום: יהונתן צור
צילום: יהונתן צור
יודע שהוא טוב "לפי הצעקות"
צילום: יהונתן צור
לא רוצות גבר שישרוץ בבית
צילום: יהונתן צור
מומלצים