שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ד"ר צחי בן ציון הותקף מילולית ע"י רופא ולקה בלבו

  סגן מנהל סורוקה, ד"ר צחי בן ציון, שהתפרסם בשנים האחרונות עם מופע הסטנד-אפ שלו, הותקף אמש מילולית במהלך ישיבת עבודה על-ידי מנהל חטיבת ההרדמה בבית החולים פרופ' יורם שפירא. מייד לאחר האירוע החריג החל בן ציון לחוש ברע והובהל ליחידה לטיפול נמרץ כשהוא סובל מהתקף לב. סורוקה: "מגנים התנהגות בלתי הולמת מסוג זה ומצרים על המקרה שאירע"

  אלימות של מטופלים ובני משפחתם כנגד צוותים רפואיים הפכה לאירוע שבשגרה במדינה. אולם, נדיר ששומעים על אלימות בין רופאים, ועוד כאלו שעובדים באותו בית חולים. זה בדיוק מה שקרה אמש (ד') באירוע בו היו מעורבים שני רופאים בכירים בבית החולים סורוקה.

   

  ד"ר צחי בן-ציון, סגן מנהל בית החולים סורוקה, אושפז אמש ביחידה לטיפול נמרץ לב בבית החולים, בעקבות ויכוח מילולי חריף עם מנהל חטיבת ההרדמה בבית החולים פרופ' יורם שפירא. מבית החולים נמסר כי מצבו של ד"ר בן ציון משתפר. הנהלת בית החולים גינתה את האירוע.

   

  האירוע החל בשיחה בין פרופ' שפירא לד"ר בן ציון, במהלך ישיבת עבודה. אבל אז, בעקבות מחלוקת, החל פרופ' שפירא לתקוף את ד"ר בן-ציון מילולית, כשהוא משתמש בשפה קשה מאוד וחוזר על הקללות מספר רב של פעמים. לאחר האירוע החריג חש ד"ר בן-ציון ברע והובהל ליחידה לטיפול נמרץ של סורוקה כשהוא מאובחן עם אירוע לב איסכמי.

   

  מצבו של ד"ר בן ציון השתפר ובמשך הערב שוחח עם הקולוגות הרבים מצוות בית החולים שהגיעו לבקרו ואמר כי הוא חש בטוב ומנסה לנוח ולהרגע.

   

  ד"ר בן ציון הוא פסיכיאטר וסקסולוג ובשנים האחרונות מופיע בהצלחה ברחבי הארץ עם מופע סטנדאפ העוסק בתחום הסקסולוגיה בשם "אוכל שתייה גבר אישה".

   

  מבית החולים סורוקה נמסר בתגובה לאירוע החריג: "מדובר באירוע שהתרחש בין סגן מנהל בית החולים לבין רופא בכיר, שבמהלכו נאמרה התבטאות בוטה מצדו של הרופא הבכיר. סגן מנהל בית החולים חש לא בטוב בעקבות האירוע ונזקק לאשפוז ולטיפול ביחידה לטיפול נמרץ לב בבית החולים. מצבו משתפר ואנו מאחלים לו רפואה שלמה. אנו מגנים התנהגות בלתי הולמת מסוג זה ומצרים על המקרה שאירע".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הותקף מילולית וחטף התקף-לב. ד"ר בן ציון
  צילום: שי שמואלי
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים