שתף קטע נבחר

זמן להיפרד: סניפי ברגר קינג יהפכו לבורגראנץ'

אורגד אחזקות, בעלת הזיכיון בברגר קינג בישראל והשליטה בבורגראנץ' - החליטה למקד את פעילות המזון המהיר של הקבוצה תחת המותג בורגר ראנץ'. השינוי בכל הסניפים יתבצע עד סוף חודש אוגוסט הקרוב. המסעדה הראשונה להיפרד: ברגר קינג בכיכר מגן דוד בתל אביב

ניצחון למותג הישראלי: 55 מסעדות ברגר קינג ברחבי הארץ יאוחדו בקרוב עם רשת בורגראנץ' וימותגו תחתיה - כך שרשת בורגראנץ' תמנה 107 מסעדות. כך הודיעה היום (א') אורגד אחזקות, שבבעלות האחים אלי ויובל אורגד, בעלת הזיכיון למכירת מוצרי ברגר קינג בישראל ובעלת השליטה בבורגראנץ'.

 

 

לטענת החברה, היא הגיעה בימים האחרונים להסכמה עם burger king international כי תחדל להפעיל את מסעדות ברגר קינג אותן הפעילה במהלך 7 השנים האחרונות.

 

אלי ויובל אורגד ציינו כי תוצאות כל מבחני העדפות, הטעם והמחקרים השונים שערכנו בחודשים האחרונים הוכיחו באופן חד משמעי כי ה"שור של בורגראנץ'" הוא מותג מועדף בישראל. "התרגשנו מאוד להיווכח כי מבחינתם של ישראלים רבים מאוד בורגראנץ' זה לא רק המבורגר, רטבים וירקות אלא גם ביסים גדולים של נוסטלגיה. ועל כך מגיע כל הכבוד למייסדי הרשת שטיפחו את המותג הזה בכל כך הרבה כישרון במשך כל כך הרבה שנים", אמרו האחים אורגד.

 

במסגרת התוכניות העתידיות לרשת המאוחדת בוחנים האחים אורגד השקת קונספט מסעדות משלים בו יוגשו מוצרי פרימיום של בורגראנץ', וכן כי הם בוחנים הרחבת פעילות הרשת גם למספר מדינות באירופה.

 

מנכ"ל בורגראנץ', משה גבאי, מסר בתגובה כי "אנו נשלים את הסבת מסעדות ברגר קינג לבורגראנץ' עד סוף חודש אוגוסט הקרוב, כאשר המסעדה הראשונה שתוסב הינה מסעדת ברגר קינג ברח' אלנבי בתל אביב. במסגרת תהליכי ההסבה ישופצו המסעדות וימותגו בעלות של כ-6 מיליון שקל. כמו כן המסעדות יצויידו במסכי פלזמה מתקדמים ובמשחקיות לרווחת הילדים".

פורסם לראשונה 09/05/2010 20:35

 

מירב קריסטל סייעה בהכנת הידיעה
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
השור של בורגר ראנץ'. "מותג מועדף"
מומלצים