שתף קטע נבחר

סופר פארם: צילום חינם לתמונת פרופיל בפייסבוק

לקוחות שיגיעו ל-30 מסניפי הרשת יוכלו להצטלם בחינם אצל צלם מקצועי, על רקע שטיח אדום, אחרי שיאופרו בחינם על-ידי מאפרת מקצועית. המטרה: תמונת פרופיל משופרת לפייסבוק

אתם לא מרוצים מתמונת הפרופיל שלכם בפייסבוק ורשת סופר פארם יודעת את זה. ב-16 במאי היא תצא במהלך שיווקי: לקוחות שיגיעו ל-30 מסניפי הרשת יוכלו להצטלם אצל צלם מקצועי, אחרי שיאופרו על-ידי מאפרת - בחינם. המטרה: תמונת פרופיל משופרת לפייסבוק. את התמונה יקבלו המצטלמים בהודעת דואר אלקטרוני, ויוכלו להשתמש בה גם לצרכים שאינם פייסבוקיים. הרקע לתמונה יהיה באווירת השטיח האדום.

 

סופר פארם מקדמת כך את פסטיבל Beauty city, אירוע יופי וקידום מכירות שיחול בגני התערוכה זו השנה הרביעית. גם בפסטיבל עצמו יהיו ארבע עמדות צילום שיבטיחו למבקרות צילום מקצועי. בנוסף, 12 לקוחות שייבחרו, יופקדו בידי צוות מקצועי של מאפרים, מעצבי שיער, סטייליסטים וצלם ויזכו להשתתף בהפקת אופנה במגזין נשים. מי שתרצה (או ירצה) לראות את תמונתו בתערוכה ייעודית שתוצג במסגרת הביוטי סיטי בקליפ שתפיק סופר-פארם, יוכל לאשר זאת במייל.

 

ההשתתפות בצילומים מגיל 17 ומעלה והם יתקיימו עד 31.5. רשימת הסניפים בהם יערכו הצילומים תפורסם באתר שיעלה לכבוד האירוע. דרור קציר, סמנכ"ל השיווק של סופר פארם: "גילינו כי מדובר בצורך אמיתי. לנשים רבות קשה למצוא תמונה של עצמן שהן אוהבות והחלטנו להרים את הכפפה הזו וכחלק מהשירות ללקוחות נפיק תמונה מקצועית עבורן".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים