שתף קטע נבחר

ספורט המלכות: כדורגל

אל תתנו למבט המלכותי להטעות אתכם – למרות הלוק האצילי והפיגורה הלוהטת, מלכות היופי שלנו לא מוותרות על פיצוח גרעינים, צעקות וחגיגות כשהקבוצה שלהן זוכה. מלכות המגרש

גדולים ממני כבר הגיעו למסקנה שדוגמניות וכדורגלנים זה לגמרי ביחד, אבל מה בנוגע למלכות יופי וכדורגל? לכבוד סיום עונת הכדורגל הישראלי ולקראת המונדיאל, דיברנו עם שביט ויזל – מלכת היופי, גל ארז – מלכת החן, בת-אל ג'ובי – נערת ישראל ועדן שוקרון – מתמודדת בתחרות מלכת היופי, על האהבה הבלתי מוסברת לספורט הכי גברי שיש. המונדיאל, אגב, לא מעניין אף אחת מהן.

 

מלכת היופי, שביט ויזל - הפועל ת"א

"אבא שלי, אוהד כדורגל מושבע, הכניס את כל המשפחה לתוך הכדורגל. אני לא ממש אוהדת שרופה, אבל בגלל אבא ושני האחים שלי, אני הולכת לפעמים למשחקים באצטדיון. אני בכלל בקטע של כדור-עף, בתור ילדה שיחקתי".

 

• איך את משתלבת באווירה?

"כשאנחנו רואים משחקים בבית, כמובן שאנחנו מתקשטים בצעיפים, צועקים מול הטלוויזיה, מפצחים גרעינים – אני לא מוותרת על הטקס. ואם אנחנו זוכים, אז שמח בבית ואז גם אמא שלי מצטרפת לחגיגות".

 

• ספרי על הפעם האחרונה שבה היית במגרש?

"לפני כמה שבועות, אחרי שנבחרתי למלכת היופי, הלכנו למשחק נגד בית"ר ירושלים (שהסתיים בשני גולים להפועל ת"א ואפס לבית"ר). הייתי בטוחה שיהיה מביך, אבל את תשומת לב האוהדים תפסה החבורה של מיקי חיימוביץ', בן כספית ועמנואל רוזן, שישבו שורה לפנינו". 

שביט ואבא אבי ויזל מתחת לשמיים אדומים באצטדיון (צילום: לי רון)

 

מלכת החן, גל ארז - בית"ר ירושלים

• מה לך ולכדורגל?

"אנחנו משפחה של שלוש בנות, בלי בנים. אבא שלי, שאוהב מאוד כדורגל, הדביק אותי בחיידק כבר בגיל 3 כשהיה לוקח אותי למשחקים ופשוט התאהבתי במשחק. עד לא מזמן, הייתי הולכת כל שבת למשחק - גם למשחקי החוץ, אבל מאז תחרות מלכת היופי, הגיוס שלי לצה"ל וסיום העונה, אני הולכת פחות".

 

• יש לך זיכרון מיוחד מהמגרש?

"אני זוכרת שכשהייתי ילדה פיצחתי גרעינים וזרקתי את הקליפות לתוך שקית, ואז אבא שלי אמר לי שבמגרש כדורגל מותר לעשות מה שרוצים – גם לזרוק את הקליפות על הרצפה. אז לקחתי את החופש צעד אחד קדימה, וכששאלו אותי למה אני בלי חולצה – אמרתי שאני יכולה לעשות מה שאני רוצה... עד היום לא שוכחים לי את זה וצוחקים עליי בכל הזדמנות".  


גל, אבא שוקי ארז וים של אוהדים (צילום: שחר ארז)

 

עדן שוקרון - הפועל חיפה

עדן שוקרון, המתמודדת האחרונה שעמדה על הבמה כשהכריזו על שביט ויזל כמלכת היופי של ישראל, התאוששה מהחוויה (תכף היא מספרת איך), חזרה לשגרה, כולל הרבה הרבה כדורגל – מתברר שמדובר באוהדת שרופה.

 

איך הגעת לכדורגל? 

"האהבה שלי לכדורגל התחילה בגיל 4, כשהמשפחה עברה לגור בקריות. דוד שלי, שהוא פעיל הפועל חיפה, היה סוחב אותי לכל המשחקים ומאז אני שם בכל שבת. במשחקי חוץ הייתי נוסעת באוטובוס השחקנים, והכי אני אוהבת את עדן בן בסט – לא בגלל השם, אלא בגלל שהוא השחקן הכי מוכשר בקבוצה".

 

• יש לך זיכרון מיוחד ממגרש הכדורגל?

"כשהייתי ילדה קטנה, דוד שלי היה לוקח אותי למשחקים רק בשביל שאחתוך עיתונים שאח"כ זורקים על השחקן שהבקיע גול. היום אני כבר לא עושה את זה... האוהדים השרופים דואגים לאספקה".

 

• אפרופו זיכרונות: מה הרגשת כשעמדת לבד על הבמה בתחרות כשקראו בשמה של שביט?

"באיזשהו שלב, הייתה לי הרגשה שאני לא הולכת לזכות, ובגלל זה לא הופתעתי. חזרתי הביתה עם קצת דמעות, אבל מהר מאוד חזרתי לעצמי. התחרות מבחינתי הייתה חוויה, לא באתי בשביל הכתר, אלא בשביל שיפתחו לי דלתות".

 

• מה את עושה היום?

"אני מסיימת את הבגרויות ומחכה לגיוס בפברואר. בינתיים אני עושה עבודות דוגמנות מדי פעם. אני עוד צעירה ויש לי את כל הזמן שבעולם לכבוש את עולם הדוגמנות". 


עדן שוקרון מתאמנת לקראת הפריצה הגדולה (צילום: אופיר דוד)

 


 


פורסם לראשונה 28/05/2010 08:26

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שוקי ארז
גל ארז, לא זורקת קליפות על הרצפה
צילום: שוקי ארז
שביט ויזל, מפצחת גרעינים
צילום: לי רון
עדן שוקרון, אוהדת את עדן בן בסט
צילום: אופיר דוד
לאשה בפייסבוק
מומלצים