שתף קטע נבחר

"משחק האלוהות" של הקצין החשוד בפיתוי נערות

אייל נחום, קצין צה"ל מחולון, חשוד כי פיתה מאות נערות ליחסי מין באמצעות האינטרנט. עיון בפרופיל שפתח בויקיפדיה מעלה תמונה של צעיר מבריק, שכתב ערכים בנושאי תוכנה, כימיה - וגם על משחק "בו השחקן מקבל את תפקיד הישות הכול-יכולה"

גאון מחשבים, גיימר, חובב "מבוכים ודרקונים", מתנגד לעישון ובעל חוש הומור מפותח - זוהי תמונתו של אייל נחום, החשוד שפיתה מאות נערות ליחסי מין באמצעות האינטרנט, כפי שהיא עולה מהפרופיל שפתח באתר ויקיפדיה. בניגוד לאתרי ההיכרויות שבהם לפי החשד צד את את קורבנותיו, באנציקלופדיה המקוונת חשף נחום, קצין צה"ל בן 25 מחולון, את פרטיו האמיתיים.

 

במשטרה חושדים כי נחום השתמש בכינוי D&D-Man בהשראת המשחק "מבוכים ודרקונים", התחזה לנער בן 16, ויצר קשר עם אלפי נערות וילדות. לפי החשד, הוא הדרך את הנערות בענייני מין, הצליח להיפגש עם חלקן ואף קיים עמן יחסי מין. הוא חשוד בבעילה אסורה בהסכמה ובהטרדה מינית באמצעות המחשב. בשיחה עם ynet הכחישו הוריו בתוקף את המיוחס לו וטענו כי המשטרה עושה לו "רצח אופי".


נחום באזיקים. חוש הומור "די מפותח" (צילום: עופר עמרם)

 

בפרופיל שיצר באתר ויקיפדיה ציין נחום כי הוא ישראלי בן 25, גיימר, עתודאי בשירות חובה ובוגר הטכניון במגמת הנדסת מחשבים. הוא סיפר כי גוגל הוא מנוע החיפוש שלו, כי הוא בעל חוש הומור "די מפותח" וכי הוא "מתנגד לעישון על כל צורותיו".

 

הוא אף צירף קישורים לכמה ערכים ותבניות בויקיפדיה שאותם, לדבריו, ערך או כתב. מעיון בערכים עולה כי מדובר בבחור מבריק, שלצד ערכים בנושא מפתח המשחקים ויל רייט, דרקונים ועיצוב, ערך גם ערכי כימיה ותוכנה.

 

אחד הערכים אותם ערך נחום, מקבל משמעות מצמררת לנוכח החשדות המיוחסים לו. "משחק אלוהות", כתב

נחום, "הוא כינוי לסוגת משחקי וידאו בה השחקן אינו משחק דמות מרכזית כלשהי, אלא מנהל דמות או ארגון כלשהו בחייו ובדרכי התנהלותו. השחקן מקבל את תפקיד הישות הכול-יכולה כביכול, שיש לה חופש בחירה ופעולה ומטרתה לעצב את מושא המשחק".

 

באתרים אחרים, לעומת זאת, נחום היה יותר חשאי. באחד מאתרי ההיכרויות שבהם השתמש לפי החשד כדי ליצור קשר עם קטינות, הוא השתמש בתמונה של אדם אחר, ובין היתר כתב לאחת מחברותיו: "את הכי יפה בעולםםםםם הזה :):)". הוא גם חשף על עצמו: "בכיף אצטלם עושה סקס" ו"ניסיתי כבר סייבר סקס".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הפרופיל של נחום בויקיפדיה
מומלצים