שתף קטע נבחר

בקפה קפה מחלקים עלוני דת עם החשבון

לקוח שסיים לאכול ארוחת בוקר בסניף הרשת באזור חילוני בראשל"צ, קיבל עם החשבון עלונים ובהם תפילות וברכות. הרשת: "מדובר בבית קפה כשר למהדרין. כחלק מהשירות, נהנה הקהל מתפילות ומברכות רבנים מפורסמים"

רשת קפה קפה מחלקת עלוני דת ללקוחותיה, בסניפים מסוימים. לקוח של הרשת, שמתפעלת סניפים כשרים ולא כשרים, סעד לאחרונה בסניף הרשת במערב ראשל"צ, אזור גדוש בבתי עסק שפתוחים בשבת, וקיבל הפתעה עם החשבון.

 

 

"בתום ארוחת הבוקר קיבלתי ספרון ובתוכו החשבון", הוא מספר, "וצורפו לו שני עלונים צבעוניים מנייר כרומו, עמוסים בתפילות וברכות. היו שם: ליקוטי תפילות לרפואה, הלכות מפי הראשון לציון, הרב הספרדי הראשי מרדכי אליהו, תפילת הדרך וברכה מיוחדת שצריך לברך לאחר עשיית הצרכים בשירותים. האם לקוח של קפה קפה צריך להיות לצפות בחשבון שלו להצפה של פרסומות? והאם הרשת מנסה להחזיר את לקוחותיה בתשובה"?

 

"המלצריות לא לבושות בצניעות"

לפי הלקוח, ליד שני עלוני הדת, היה גם קופון הנחה להופעה של סוזן וגה ואמן נוסף. לטענתו, גם לא הבחין באינדיקציה כלשהי לפיה מדובר בסניף שמקושר לדת. "לא מדובר בסניף בבני ברק או בירושלים, אלא בסניף שממוקם ברחוב עמוס מסעדות לא כשרות, שפועות בשישי ושבת", הוא מסביר. "גם בסניף עצמו אין אלמנטים של דת. לא רואים שם חמסות או צלמי באבות תלויים על הקיר, ובטח שהמלצריות שם לא לבושות בצניעות יתר. בנוסף, לא בטוח שכל אדם דתי היה שמח ל'קבל את העלונים האלה".

 

מקפה קפה נמסר בתגובה: "'רשת קפה קפה, הינה רשת בתי הקפה הגדולה בישראל ומפעילה למעלה מ-100 סניפים ביניהם גם 13 בתי קפה מצליחים המוגדרים 'כשרים למהדרין', הפונים למגזר החרדי. לבתי הקפה הכשרים למהדרין יש מיתוג ייחודי להם ובראשו שם בית הקפה - 'Kosher Café Café'. כחלק מהשירות בבתי הקפה הכשרים למהדרין נהנה הקהל מתפילות ומברכות רבנים מפורסמים המוגשים בסוף הבילוי בבית הקפה. וברוח הברכות אנו מאחלים לפונה, לבני ביתו ולכל בית ישראל חופשת קיץ נעימה ומהנה. 

 

"לגבי שובר ההנחה להופעה של סוזן וגה, לרשת Café Café שת"פ בלעדי עם חברת ההפקה המביאה את הזמרת לארץ להופעה אחת בלבד ושובר ההנחה להופעה מוענק ללקוחות כאות הוקרה ללקוחותיה הנאמנים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: ירון ברנר
שירות ללקוחות המגזר החרדי. קפה קפה
צילום: ירון ברנר
מומלצים