שתף קטע נבחר

הוריו של פרלמן: נעשה לו עוול גדול, וזה לא נגמר

אביו של חיים פרלמן אמר ל-ynet, כי למרות שבית המשפט הורה לשחרר את בנו "התיק עדיין פתוח". האם, שאמרה כי "היה לנו קשה לישון החודש", סיפרה שפרלמן מטפל במסגרת עבודתו בנער אוטיסט. "הוא כבר חודש שואל איפה חיים"

לאחר שבית המשפט הורה לשחרר את חיים פרלמן ממעצר בו היה כחודש, התראיינו אחר-הצהריים (יום ד') הוריו לראשונה. ההורים, אליהו ולאה, אמרו ל-ynet כי "נעשה לחיים עוול גדול" ואמרו כי "היה לנו קשה מאוד לישון בלילה בחודש האחרון". פרלמן, שכונה "המחבל היהודי" נעצר בחשד לרצח ארבעה ערבים ובניסיון לרצוח שבעה נוספים.

 

 

האם לאה, מטפלת סיעודית בקשישים, שבכתה בסוף הדיון סיפרה על בנה: "הוא היה נער מאוד עדין, תלמיד ישיבת הסדר שתמיד

 אהב ואוהב אנשים. תמיד מתחשב ועוזר". לדבריה, במסגרת עבודה הוא טיפל בילד אוטיסט. "הוא כבר חודש שואל איפה הוא", היא אמרה.

 

האב אליהו סיפר על התחושות, כשראה את בנו לראשונה לאחר שנעצר. "התיק עדיין פתוח, זה עדיין לא נגמר. בפעם הראשונה שראינו אותו אחרי עשרה ימים הוא נראה רע, רזה כחוש. אבל לאחר מכן הבחנו שהוא התאושש. הוא עבר ניתוח פרקים בגיל 18 וחששנו שייגרם לו נזק בחקירות".

 

ההורים סיפרו גם על הלילה בו הגיעו חוקרי המשטרה וערכו חיפוש בביתם: "זה היה ממש בתחילת הפרשה, לפני כחודש. הם באו ב-2:00 בלילה. הם החרימו לנו חלק מהרכוש, ולקחו לי יומן ולא החזירו. זה דבר פרטי, אבל זה כלום לעומת מה שחיים עבר". משפחת פרלמן עלתה מרוסיה לישראל לפני 21 שנים. לאחר שנה וחצי בירושלים עברה המשפחה לגור בהתנחלות תקוע.

 

חיים פרלמן ישתחרר מחר ממעצר, אלא אם כן בית משפט המחוזי בפתח-תקווה יקבל את ערעור המשטרה על החלטת בית המשפט השלום לשחררו.

 

חלק מקרוביו של פרלמן הגיעו לבית המשפט עם עוגת שוקולד

 וחילקו אותה בסוף הדיון לנציגי המשטרה, רס"מ רן כרמלי ופקד אילן גרנות, שהתקשו להסתיר את האכזבה במהלך הדיון.

 

השופט נחום שטרליכט, שהורה לחוקרים בצעד יוצא דופן להשיב על שאלות שחשפו נדבכים מחומר החקירה, הכין את הוריו של פרלמן, לקראת העברתו של בנם לחסותם במעצר בית בביתם בתקוע. הוריו של פרלמן, שמיעטו להיחשף בחודש האחרון מאז התפוצצה הפרשה, הבטיחו לשופט כי אם בנם יברח מהבית - הם ידווחו על כך למשטרה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אליהו פרלמן בבית המשפט
צילום: עידו ארז
חיים פרלמן. השופט הורה לשחרר
צילום: עופר עמרם
קרן פרלמן בבית המשפט
צילום: עידו ארז
מומלצים