שתף קטע נבחר

חשד: ש' סיממה את מ' ויזמה יחסי מין עם בר-לב

הפרשה הופכת למרובע רומנטי: ש', שהיתה גם היא בקשר עם בר-לב והכירה את א', התעמתה עם המתלוננת השנייה במשרדי מח"ש. מ' טענה בחקירה כי סוממה ואולצה לקיים יחסי מין עם הניצב החשוד. ש', שנחקרה באזהרה, טענה שמ' קנאה בה

מא' ועד ש': לפני חקירתו במחלקה לחקירות שוטרים אתמול התכונן ניצב אורי בר-לב לעימות עם א'. במשרדי מח"ש חיכתה לו הפתעה - מתלוננת נוספת, מ', שטענה כי בר-לב אנס אותה לפני חמש שנים. כעת מתבררים פרטים חדשים על נסיבות היכרותם של הניצב החשוד ושל מ' ועל מהות הקשר ביניהם. ל-ynet נודע כי אתמול נחקרה באזהרה חברה משותפת לשתי המתלוננות, שהכירה בין מ' לבר-לב. היא חשודה כי סיממה את מ' והביאה ליחסי המין בין המתלוננת לנציב, שנערכו פחות מ-24 שעות אחרי ההיכרות הראשונית ביניהם.

 

ההיכרות שיזמה אותה חברה, ש', שהכירה את א', הביאה כבר באותו הלילה ליחסי מין בין מ' לבר-לב בבית מלון בהרצליה. בין ש' למ' נערך אתמול עימות במשרדי מח"ש. מ' טענה שש' סיממה אותה והביאה אותה לבית המלון בהרצליה, שם

 אנס אותה ניצב בר-לב. לעומת זאת, ש' טענה כי מ' קנאה במערכת היחסים שהיתה לה עם בר-לב וכי היא מתביישת לספר על כך שקיימה איתו יחסי מין בהסכמה ולכן העלילה על קצין המשטרה הבכיר, שאנס אותה.

 

בחקירתה סיפרה מ' כי באמצע המפגש המיני ביקשה ממנו שיפסיק ואמרה "די, די" - אולם הוא המשיך. עוד טענה מ' שלא התלוננה עד כה מכיוון שפחדה מהתגובה של הסובבים אותה. "זה הרס לי את החיים", אמרה, והסבירה כי לאחר שהבינה שניצב בר-לב עשוי להתמנות למפכ"ל - החליטה לספר את מה שקרה.

 

בר לב צפוי לעבור מחר בשעות הצהריים בדיקת פוליגרף במשרדי מח"ש, אחריה יוכלו החוקרים לקבל הערכה נוספת לגבי אמינות גרסתו.

 

מפכ"ל המשטרה, רב-ניצב דודי כהן, טען היום ש"הניסיון לקשור פרשה זו למרוץ למפכ"לות כושל ופסול". הוא התעקש שיחסיו העכורים עם בר-לב על רקע בקשתו להדיח את הניצב, לא קשורים לאירועים האחרונים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמית מגל
א'. המתלוננת הראשונה
צילום: עמית מגל
ניצב בר-לב
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים