שתף קטע נבחר

סינמה סיטי חיפה יוקם בסמוך למנהרות הכרמל

במהלך 2013 יוקם מרכז בילוי חדש ברשת סינמה סיטי באזור הצ'ק פוסט, על שטח של 80 דונם. המתחם יכלול 25 אולמות קולנוע, ארבעה אולמות תיאטרון ופארק שעשועים של דיסני

אחרי גלילות וראשל"צ, גם הצפון יקבל סינמה סיטי משלו: ב-2013 ייפתח מרכז הבילוי הצפוני באזור הצ'ק פוסט, ביציאה ממנהרות הכרמל.

 

 

מתחם הבילוי והבידור החדש נמצא כעת בשלבי תכנון. הוא יוקם, בהשקעה של 600 מיליון שקל, על פני שטח של 80 דונם, ויהיו בו כ-50,000 מ"ר של בתי קולנוע ומסחר, 25 אולמות קולנוע, ארבעה אולמות תיאטרון, 6000 מקומות ישיבה, 5000 מקומות חנייה, ופארק שעשועים של דיסני - על שטח של 30,000 מ"ר.

 

מקימי המתחם הם לאון אדרי מבעלי חברת ניאו לינאו סינמה, שהקימה את שני המתחמים סינמה סיטי בגלילות וסינמה סיטי G בראשון לציון, המוחזקים בחלקים שווים על ידי משפחת אדרי, מנכ"ל החברה יעקב כהן, קבוצת שמרוק, נציגת דיסני בארץ, וחברת מטרופוליטן, שבבעלות משפחת חדידה מצרפת.

 

במרס 2010 נפתח מתחם סינמה סיטי G בראשל"צ, על שטח של 45 מ"ר. כהן והאחים אדרי אמרו אז כי הם מתכננים לפתוח ב-2011 מתחם בילוי דומה בירושלים, ובו 18 אולמות קולנוע, שישתרע על שטח של 3,000 מ"ר, ויוקם בו פארק שיקרא: "עיר התנ"ך". בישיבה שנערכה על הקמת המתחם, במועצת העיר ירושלים, הוחלט כי יהיה סגור בשבת. 

 

לאון אדרי: "נמשיך ליישם ונטמיע את הקונספט הבידורי החדשני שפיתחנו, המדבר על חוויה בידורית כוללת, בכל מיקום אסטרטגי בארץ שימשוך אליו אלפי אנשים. אנו בונים את המתחמים הללו לדור החדש, משקיעים בכך רבות ושמחים שהקהל יודע להעריך זאת, ומצביע ברגליו. אנו נמשיך להשקיע בפרוייקטים מעיין אלו בארץ ובעולם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
סינמה סיטי ראשל"צ
צילום: רועי גזית
צילום: קובי וולף
סינמה סיטי גלילות
צילום: קובי וולף
מומלצים