שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "כל מי שיהודי, או לפחות שונא ערבים, שיצטרף"
  האינטרנט מלא באתרי הסתה מסוגים שונים ומגוונים; בחרנו להביא בפניכם טעימה ממה שיש לפייסבוק להציע לישראלים שרוצים לעשות לייק לשנאה

  << טאבלטרואיד: מה נשתנה האנדרואיד הזה?

   

  שלום, גולשי וגולשות וויינט נכבדים ונכבדות, וברוכים הבאים למדינת פייסבוק, בואכם אינטרנטה. אנחנו שמחים שיכולתם להצטרף אלינו לסיור המודרך המיוחד אל עמודי השנאה בפייסבוק בעברית. הטיול, שבניגוד למה שחושב מנכ"ל הכנסת, דן לנדאו, לא יעלה לכם 145 אלף שקל, אבל אולי יעלה לכם בתמימותכם. אנא שמרו את הידיים באיזור המקלדת והעכבר בכל זמן נתון, אל תדברו עם המקומיים, ואל תאכילו את הטרולים.

   

  הצטרפו לעמוד הפייסבוק של ynet

   

  הבה ונתחיל עם המטרות הקלות יותר לזיהוי במסענו. לפניכם תוכלו לצפות בעמוד השנאה הישראלי להיטלר, יש כמעט 50 אלף איש, וגם המון שגיאות כתיב אקראיות.

   


   

  אבל בואו נעבור לשונאים אמיתיים. מימינכם, אתם יכולים לראות את עמוד ארגון להב"ה למניעת התבוללות בארץ הקודש, ש"שמה לעצמה למטרה להלחם בהתבוללות בארץ ולהעלות את המודועת (כך במקור, ש.ד.) לתופעה". זאת כנגד "העיתונים ורשתות השידור המשרתים את האג'נדה השמאלנית וחבריה יפי הנפש האתיאיסטים ההומניסטים".

   

  בתפריט לינקים לכתבות על בנות ישראל שנפלו קורבן לפיתוייהם של ערבים ישראלים ופלסטינים ("לא לחמש את האויב בפצצות אנושיות", "ערבי לא יתחיל עם אחותי"), וסרטוני הסתה המלאים בטקסטים שכביכול מצוטטים מפי נשים שחייהם נהרסו עקב אהבתם לערבי (ללא שמות הנשים המצוטטות) עם צילומי אילוסטרציה של נשים מוכות, למקרה שלא הבנתם את המסר.

   

  אל תשכחו לעבור בדרך החוצה בחנות המזכרות, בה תוכלו לרכוש תעודת עניות שמאשרת כי בעסק שלכם עובדים רק יהודים.

   


   

  "כל ערבי הוא חפץ חשוד"

  ואם תפנו את מבטכם מעט יותר ימינה, אולי תבחינו בעמודו של הרב מאיר כהנא, "כהנא צדק", בו חברים 1,411 איש. "כל

  ערבי הוא חפץ חשוד" נכתב במידע העמוד, ומנהלי הקבוצה מדגישים כי הם לא תומכים בהרג ערבים, ואינם אחראיים לתוכן הנכתב בעמוד. הנה כמה דברים שנכתבו בעמוד שמנהליו לא אחראים לו: "אני מאחלת לכל גזע העמלק גזע האיסלם ובראש ובראשונה העם הפלסטיני המתעלק והמייחל לרמוס את נשמת עם ישראל-שישרפו כולם באש הגהנום". ו"למה לא עושים פולסא דיונרא לכל שונאי ישראל - כולל אובמה והילרי קלינטון".

   


   

   

  אל תשכחו לקפוץ לביקור קצר גם ב"ברוך גולדשטיין אגדה".

   


   

  "לגרש את הכושים"

  והנה הגענו לדרום הפייסבוק. שימו לב בבקשה לעמוד "זוועות המסתננים מאפריקה - סודנים ואחרים". בכניסה תלווה אתכם תמונתו של גבר שחור האוחז בסכין לצד ההסבר: "המסתננים אינם פליטים מסכנים אלא ברברים מהמחוזות הפראיים ביותר בעולם, בהם אונס ורצח הם עניין שבשגרה. הם סכנה ביטחונית מיידית לשלום כל אזרח ישראלי."

  חברי הקבוצה שותפים לסלידה מהסתננותם של עובדים זרים המתחזים, לדבריהם, לפליטים ממדינות אפריקאיות במלחמה.

   


   


  כיתוב התמונה בעמוד הפייסבוק: "הסודנים מטפסים לנו על המדינה".

   

  אך העמוד מהווה מפלט לא רק לשונאי הפליטים, אלא לבעלי עור כהה בכלליות:

   


   

  שימו לב גם לקבוצה הקטנה אך המכובדת, "עובדים זרים נגמר הטיול? חיזרו הביתה":

   


   

  דוסים – נמאסתם!

  והגענו לתחנה האחרונה בסיור שלנו, עמוד "דוסים – נמאסתם!" המכיל 913 איש (ישנן קבוצות קטנות נוספות, אך קטנות יותר, למשל "גם אני חושב שהמשטרה צריכה להשתמש בכדורי גומי נגד דוסים שמפגינים באלימות"). כאן תוכלו לקרוא שלל כתבות חדשותיות ואנטי חרדיות, אך אנחנו ממליצים בעיקר לעצור בקיר הפשקווילים.

   


   

  אנו מודים לכם שהצטרפתם אלינו לסיור פייסבוק השנאה הישראלי. אנא, אל תפספסו ביציאה את "שונא מזרחית יחייה!", וכמובן, את הבונוס למיטיבי לכת - "גם אני שונא את התקשורת השמאלנית".

   

  איך לחסוך בזמן הקלדה על המק >>

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  עמוד "דוסים – נמאסתם" בפייסבוק
  עמוד השנאה להיטלר בפייסבוק. "מי שלא מצתרף, נאצי"
  מומלצים