שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  מה לא בסדר בתמונה? והפעם באיכות משודרגת

  מישל החליט לתת לחבר לצלם את החידה החדשה והוא בהלם מהתוצאה של השימוש בעדשה איכותית. הערך המוסף עבורו זה שהוא רץ לרכוש אותה, והרווח עבורכם: הנאה מיופי של תמונה

  אוי, אוי, אוי. ואני חשבתי שהמצלמה שלי טובה. חבר טוב שלי הוכיח לי עד כמה טעיתי, והרווח של הגילוי הזה כולו שלכם. אבל על כך אספר בהרחבה בהמשך.

   

   

  נחזור רגע לחידה האחרונה מהשבוע שעבר. היו בה שבעה שינויים ורק שלומי ארמא גילה את הקשה מכולם. 

   


  לצפייה בגודל המלא - לחצו כאן

   

  אלו שהכי התקרבו לתשובה הנכונה והמלאה הם אורלי מפתח תקווה וצבי מרחובות שכתבו:

  1. בשוקולד חסרה האות "ו" במילה "שויצרי"

  2. הראש של אחד הברגים ליד השוקולד קטום (ככה רושמים קטום?)

  3. במקדח הכוס הגדול חסר חור (דרך-אגב אני אישה עם חוש טכני)

  4. אני תוהה: המקדח ליד שעון היד עם ראש עגול(?!) בעוד שצריך להיות עם זויות, אחרת לא ייתפס במקדחה-מקדח עמוד.

  5. לא ידעתי שאתה טייס. ברישיון הטיסה שלך חסרה האות U. (היית צריך לטשטש את הכתובת, שהממורמרים שביננו לא יקפצו אליך לביקור קצר).

  6. בקסטה הימנית העליונה - כיסחתה אותה עם פוטושופ. (קל מידיי, הגזמת)

  7. בשעון היד הרצועה בעייתית משהו. לגבי טל שביט, הוא אכן היה אדם יקר. יהי זכרו ברוך! אז אורלי וצבי: ניחשתם כמעט את כל השינויים למעט הסרת כפתור ההפעלה מהמצלמה ששלומי גילה ויפה מאוד, תודה לכולכם על התשובות המפורטות והפעם החידה תהיה לכם משחק ילדים. אבל לפני זה כרגיל טוקבקים מובילים:

   

  מהאוב שב אלינו "אביר המחשבות" שכתב:

  שבת שלום מישל !!!

  לא נעלמתי אני תמיד פה מסניף טוקבקים וכתבות... אני שמח שהבראת משפעת החתולים וחזרת לשיגרה. שיחקת אותה עם האופנוע B.M.W החדש, סע בזהירות!! גם אני כואב את מותו של טל שביט, להלוויה לא נסעתי אבל אתה בטוח נסעת ותכתוב על זה איזו כתבה יפה. איך הדיאטה מישל? אתה מצליח להחזיק מעמד ולא לעמוד בפיתויים? אני באמת "האח הגדול" לא רק שלך של הרבה אנשים גם אם אנסה להסביר לא תבין זה מעבר לתובנות שלך... ד"ש למלכה והילדים.

  ☃✆***אביר המחשבות***۩*)☼(*۩

   

  סוף סוף נכשלת וכולנו נושמים לרווחה. נכון שאני עומד לעלות על המכונה הזו  אבל חוץ מכמה עשרות חלקים הפזורים כאן על השטיח משמע תצוגת נשק, אין לי עדיין רישיון ורק בעוד 129 ימים אוכל להתחיל לנסוע. הטעות שלך מאוד חמורה ופוגעת קשה מאוד באמינות וביכולת שלך לדלות פרטים על משפחת דור.

   

  את החידה החדשה שצילם שותף התוכן שלנו, ליאור קורן מאתר Dtown, שבו תמצאו כל דבר הקשור באלקטרוניה בידורית. כתבות של ליאור מתפרסמות בערוץ המחשבים שלנו.

   

  אז למה כל המגילה? כי בכתבה האחרונה שצילמנו, ובה נכנסנו בפעם הראשונה לקרביים של מכשירים יקרים להחריד - ביקש ליאור לצלם את החידה עם העדשה החדשה שהוא רכש, והתוצאה הותירה אותי פעור פה. מה דעתכם? זה באמת עניין של עדשה או ששולחן שחור עושה את ההבדל?

   

  ובכן הפעם ובכל פעם מעתה - שלושה שינויים בלבד. לא כי אתם לא מצליחים, אלא בגלל שהעורך כה עצל שאין לו כוח לבצע יותר משלושה שכאלה... שבת שלום, מישל.


  לצפייה בגודל המלא - לחצו כאן

   

  הצטרפו לדף הפייסבוק של ynet כלכלה וצרכנות

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים