שתף קטע נבחר

מזמור לבית דוד

קובי אפללו, נתי רביץ, שלמה בר ועוד זמרים ואנשי תקשורת נפגשים כבר למעלה מחצי שנה לשיעור תורה חצי-מחתרתי בביתו של דוד ד'אור. קבלו הצצה

מידי יום שלישי בשעה 20:30 הם מתחילים לטפטף: שלמה בר, קובי אפללו, נתי רביץ, תומר מתנה, יהודה מסס ועוד כמה חברים ואנשי תקשורת. סיבת ההתכנסות - שיעור תורה כמעט מחתרתי המתקיים זה כבר למעלה מחצי שנה בבית משפחת ד'אור - דוד ואשתו פזית, שדואגת לעדכן שאין מה לדאוג: "הכל פה כשר רב לנדאו".  

 

הכל התחיל כשדוד ד'אור צפה בתוכניתו של הרב זמיר כהן בערוץ "הידברות" – ונדלק. הוא דיבר עם כמה חברים, והם החליטו לארגן שיעור תורה שבועי בביתו. 

 

הרב כהן הוא אחד הרבנים היותר עסוקים, ולא יכול להגיע על תקן של מעביר שיעור קבוע. אבל את מקומו תופס הרב יצחק גבאי, ואחרי תדלוק של כמה כוסות עראק - החבורה מתרווחת בסלון ועוברת למה שהיא יודעת לעשות

הכי טוב: לשיר. לשמוע את ד'אור, מתנה, אפללו ומסס שרים ביחד את "לך אלי תשוקתי", אפילו בביצוע סלוני פשוט - זו חוויה מיוחדת.

 

אחרי למעלה מחצי שנה של מפגשים, מגיעה התוצאה המתבקשת - הופעה שבה ייקחו חלק כל משתתפי השיעור. בחודש הבא (20/4) הם יעלו את "שירת רבים" על הבמה ברידינג, וייתנו לכולם הזדמנות להצטרף לפחות לערב אחד, לחוויה השבועית המיוחדת שלהם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בבית של ד'אור
צילום: הילה ספאק
מומלצים