שתף קטע נבחר

חידה חגיגית לכל המשפחה: מה לא בסדר בתמונה?

מישל דור מגיש חידה לפורים, ומבקש מההורים להיעזר בילדים כדי למצוא שלושה שינויים קלילים. ולגולש שהצליח לגלות את החידה שעברה באמצעות הטלפון הסלולרי: באמת כל הכבוד

היום נכנסתי לתחנת "סונול" לרכוש שתייה אחרי ביקור במשרד התחבורה. ניגש אלי בחור ממש נחמד בשם ירון זורע, מנהל התחנה, והגיש לי את הנייר הבא. "אתה כל שבוע מאתגר אותנו עם החידה שלך, אז גם לי יש אחת", אמר.

 

 

שימו לב שאת הריבוע האדום יש לגזור וליצור "חלון". עתה יש להושיב את האיש על הסיר ללא שום עיוות , כיפוף, גלגול או שינוי מצבו של הנייר. אני מוריד את הכובע למי שהגה את החידה הגאונית הזו, ותשובה תתפרסם בשבוע הבא אלא אם אתם גם על זו תכתבו תגובות. מלכה אישתי פתרה תוך שנייה, אבל לדעתי היה לה מזל מהתחת (רמז רמז).


לצפייה בגודל המלא - לחצו כאן

 

בחידה האחרונה ביצעתי שלושה שינויים והם הסרת הגלגלת של הסכין היפאני, קטימת אחת הזרועות של התופסן והפיכת הספרות בטלפון של ליאור, כפי שרבים וטובים מכם גילו. הפעם בחרתי לצטט טוקבקים נבחר אחד:

 

בסכין היפנית חסר כפתור ההזנה, באטב הכחול חסרה אחת מידיות הפתיחה ובטלפון האלחוטי כפתורי ה-6 וה-9 נותרו לחוצים. נשלח מהאייפון שלי (רפי חסון, ראשון לציון) תגיד רפי, בחייאת רפי - הצלחת לגלות את החידה באמצעות הטלפון הסלולרי? אם כן אז כל הכבוד כל הכבוד כל הכבוד כל הכבוד כל הכבוד כל הכבוד כל הכבוד כל הכבוד כל הכבוד כל הכבוד כל הכבוד כל הכבוד לך!!!

 

האמת שכל שאר התגובות התייחסו לחידה עצמה ואין לי מה לצטט אותן, אבל כן אספר לכם שאני במשא ומתן עם האישה לרכוש את העדשה האיכותית בה צולמה החידה בשבוע שעבר, וכך להקל עליכם את פתרון החידה. התגובות על האיכות היו מדהימות, אבל העדשה הזו עולה כ-3,000 שקל. חבר הציע לי לרכוש את העדשה הזו, ולדעתו היא עושה בדיוק את אותה העבודה, רק עולה הרבה פחות. האם לדעתכם מוצדק להוציא סכום כזה רק עבור צילום החידה?

 

ועכשיו נעבור לחידה החדשה! לכבוד פורים גם החידה מתחפשת, מה שאומר שאתם לא ממהרים, אלא ניגשים לילדים ונותנים להם למצוא לבד את שלושת השינויים הכי הכי קלים בעולם. חד פורים שמח! מישל.


לצפייה בגודל המלא - לחצו כאן

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים