שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הוא חי? צפו בקוסם חזי דין קופץ מגובה 25 מטר

  לאחר שעמד יומיים בראש עמוד בכיכר רבין, קפץ הערב אמן המג'יק אקסטרים חזי דין מגובה 25 מטר ללא אמצעי בטיחות, ונחת על ערימת קרטונים. "אין דבר העומד בפני הרצון", אמר, ופונה לקבלת טיפול רפואי

  אחרי יומיים שבהם ניצב אמן המג'יק אקסטרים חזי דין בראש עמוד בגובה 25 מטרים בכיכר רבין בתל אביב, קפץ הערב ללא שום אמצעי בטיחות אל הקרקע, ונחת בשלום על ערימת ארגזי קרטון. בכך שבר דין את שיאו של הקוסם דייוויד בליין, אשר עמד כך במשך 34 שעות. בחזרות קודמות, שנעשו בגובה נמוך יותר, פרק דין את כתפו.
   

   

  לאחר שיצא מבין הארגזים אמר דין לקהל: "עברתי את ה-35 השעות הכי קשות בעולם. אני רוצה להודות לכולם שבאו ותמכו והביעו אהבה. זה היה קשה. אני רוצה להגיד רק משפט אחד חשוב: 'אין דבר העומד בפני הרצון'. נתראה בפעלול הבא". לאחר מכן פונה דין לקבלת טיפול רפואי.
   
  אחרי ששבר שיא שהייה בקרח ונתלה בין שלושת מגדלי עזריאלי, החליט דין להתגרות שוב בגורלו ולעמוד בגובה מסחרר במשך 35 שעות. בזמן העמידה הוא היה בצום, למעט נוזלים (ולשם כך חובר אליו קטטר). בשל העמידה הממושכת בשמש הקפיד למרוח על עצמו קרם הגנה, ובשלב מסוים אף חבש כובע לראשו.
   


  מפנים את הארגזים כדי לחלץ את דין לאחר הנחיתה (צילום: אמיר לוי)
   
  על המתקן, גודלו 50X50 סנטימטר בסך הכל, הוצבו עבורו תושבות תמיכה, כדי שיוכל להישען עליהן בזמן העמידה הרב כל כך או במקרה של רוחות עזות.

   

  המוני סקרנים שהתגודדו בכיכר לפני רגע הקפיצה מחאו כפיים ועודדו את דין בעומדם במקום בטוח על האדמה.
   
  צילום: אמיר לוי

   

  הבוקר צפינו בו בעת ביצוע המשימה המאתגרת, ושוחחנו עם הוריו הנרגשים המחכים לו למטה, שם התייחסה אמו לפעלול המסוכן שבנה מתעתד לבצע: "אני מאוד סומכת עליו עם כל הקושי והחרדות", אמרה.  

   

   

  פורסם לראשונה 19/05/2011 20:02

   

  השתתף בהכנת הידיעה: אלעד רובינשטיין
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  קפץ ללא רשת ביטחון, והודה לקהל
  צילום: עוז מרון וניצן דרור
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים