שתף קטע נבחר

מדים של מלכה

הן זכו בתארים נוצצים וקיבלו הזדמנות להצליח בעולם הדוגמנות, אך ביום שנקראו לצה"ל, לא חשבו פעמיים והתגייסו. לקראת כנס המתגייסים הגדול שיתקיים בשבוע הבא, בו נחפש מועמדות ל"תחרות מלכת היופי 2012 ", הנה כמה יפהפיות שמספרות על החוויה הצבאית שלהן

שביט ויזל, מלכת היופי 2010

"כשזכיתי בתואר הייתי כבר שנה חיילת בתפקיד מסווג בחיל התקשוב. אחרי הזכייה קיבלתי חופשונת וחזרתי לשירות, באותו תפקיד ועם אותן דרישות, מלבד ההטבה שיש לי לצאת לצילומים והנסיעה לתחרות 'מיס עולם' בסין. הצבא נתן לי כלים להתמודד עם החיים בחוץ. באתי מחממת הקיבוץ לעולם חדש, הצבא בנה לי את הביטחון, נתן לי חוזק וחוסן נפשי ולימד אותי לדאוג לעצמי. אני מאמינה שהכלים שקיבלתי תרמו לי ביכולתי למלא את תפקידי כמלכת יופי על הצד הטוב ביותר. בימים אלה אני משתחררת ומפלסת את דרכי כדוגמנית. בנוסף, הצטלמתי לסרט ישראלי בשם 'כביש 40 '".  


מימין: עדי סאסי, גל ארז ושביט ויזל (צילום: רונן פדידה)

 

גל ארז מלכת החן התגייסה לחיל האוויר

 

עדי סאסי, נערת היופי עשרה 2010

"לאחר שנה בצבא הגעתי למיונים לתחרות. שירתי בחיל מודיעין ביחידה מסווגת, וכשהתקבלתי ל־ 20 המועמדות הסופיות, חתמתי על דחיית שירות לחודשיים, אותם

החזרתי בסוף השירות. הגיוס לצה"ל היה ברור מאליו, עניין של חינוך מהבית. צבא זה מסלול שכל אחת צריכה לעבור בדרך להתבגרות. למדתי שכדי להשיג דברים

צריך להיות סבלני ונחוש. עם הכלים האלה, של פייטרית, באתי לתחרות מלכת היופי. בימים אלה השתחררתי מצה"ל, עשיתי הפקות אופנה, תצוגות וקטלוג, ובקרוב

אני טסה לעבודות דוגמנות ביוון ומילאנו. בעתיד אני רוצה ללמוד משפטים ומינהל עסקים".

 

גל גדות, מלכת היופי 2004

"לא יכולתי שלא להתגייס. זה הבית שאני באה ממנו, זו המציאות שבה גדלתי. כל החברים והחברות שלי הלכו לצבא. זה חלק אינטגרלי מלהיות ישראלי, כי בסוף, וגם כשאת באמצע החיים, נשים וגברים מדברים על הצבא. ידעתי שלא יהיה לי קל כי התגייסתי בגיל 20 וכולן היו צעירות ממני. התעקשתי להתקלח עם כולן ולעשות מטבחים. ידעתי שאם אקבל הקלות רק אתבלט יותר ורציתי להיטמע".

 

לירן כוהנר, מלכת היופי 2007

"התגייסתי חודש לאחר הזכייה בתואר. הרגשתי שמדובר בחובה וגם זכות גדולה ורציתי להיות כמו כל בנות גילי. שירתתי במיצג חיילות בתל השומר, קיבלתי סמכויות ואחריות והרגשתי שייכות מוחלטת. הפריווילגיה היחידה שלי הייתה להתקלח לבד בטירונות, ובהמשך אושרו לי יציאות לימי צילום, וכמובן הנסיעה לתחרות 'מיס עולם'. בימים אלה אני בתחום הדוגמנית והמשחק. הצטלמתי ל'מה בכריש' בערוץ הילדים ובקרוב אנחה בערוץ 'ניקולודיאון'". 

 

בר מרום, מלכת החן 2011

"לאחר התיכון התחלתי ללמוד מינהל עסקים וכלכלה באוניברסיטה הפתוחה. במקביל, התגייסתי לצה"ל. הגיוס היה ברור מאליו, כי אבי ודודיי שירתו בקבע ביחידות מובחרות. נשלחתי לקורס רכזי מתגייסים, נבחרתי מצטיינת קורס ושובצתי בלשכת גיוס תל השומר כאחראית לנושא המצהירות מסיבת דת. מדובר בתפקיד אחראי ורגיש והיו בנות שאילצתי להתגייס והבהרתי להן את חשיבות השירות. הצבא נותן כלים לחיים שאי אפשר לרכוש בשום מקום אחר. תוך כדי השירות טסתי לחו"ל (במסגרת התחרות) ויצאתי לצילומים ולהפקות אופנה, בגיבוי מלא של מפקדיי. בימים אלה אני משתחררת, מסיימת שנה רביעית באוניברסיטה ומתכננת להמשיך לתואר שני".

 

קים אדרי, נערת ישראל 2011

"התגייסתי כמה ימים לאחר זכייתי בתואר 'נערת ישראל' ושובצתי בפיקוד העורף ברמלה. לא שקלתי לדחות את הגיוס, במשפחה שלי אין אופציה לא לשרת את המדינה. המפקדים מפרגנים ומשחררים אותי לימי צילום, ובאוגוסט אסע לייצג את ישראל בתחרות 'מיס יוניברס' בברזיל. אני מאמינה שהשירות הצבאי לא מפריע לי, אלא דווקא עוזר לי. הוא מחשל אותי ואני מרגישה עצמאית מאי פעם. זו חוויה שאקח איתי להמשך חיי".


קים אדרי בסוף השבוע הראשון שלה בבית (צילום: ליזה אדרי)

 

מגייסים את מלכת היופי החדשה בפסטיבל "יותר"

ב־ 5 ביולי יערוך מועדון "יותר" (מועדון ההטבות לחיילי החובה של האגודה למען החייל) הפנינג ענק שמטרתו להצדיע למתגייסים החדשים. לפסטיבל השנה יגיעו מלכות היופי בעבר ובהווה, שילוו על ידי צוות מקצועי מהשורה הראשונה, שמשימתו לחפש בין המתגייסות החדשות את מלכת היופי הבאה של ישראל. צה"ל ויופי ישראלי הם תמיד שילוב מנצח.

 

על הבמה המרכזית יופיעו נינט טייב, "הדג נחש", ליאור נרקיס, החיילות משי קליינשטיין ורוני דלומי, עידן עמדי, נבחרת "כוכב נולד 9" ואמנים נוספים; ובשטח הפסטיבל יהיו מייצג חיילות, מתחמי מזון ומכירות והרבה הפתעות. הכניסה למתגייסים בהצגת הזמנה שתישלח לביתם.

 

מועדון "יותר" מקנה לחיילים בשירות חובה הנחות והטבות במגוון תחומים, באמצעות כרטיס אשראי המונפק על ידי חברות האשראי והחברות בו אינה כרוכה בתשלום. לפרטים נוספים: ,www.yoter.co.il, בפייסבוק "מועדון יותר", או בטלפון: *חייל / 6555 *.

 

תנו את הכבוד והסלבס לצה"ל

 

שביט ויזל מגייסת תרומות לצה"ל

 

המלכות עושות יום כיף לחיילים בודדים

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המלכות של 2010 במסגרת תפקידן
צילום: עינב רימון
גל גדות על אזרחי
לירן כוהנר, מלכה וחיילת במיל'
צילום: רפי דלויה
בר מרום, עם רגל אחת בחוץ
מועדון ההטבות לחיילי החובה של האגודה למען החייל
לאשה בפייסבוק
מומלצים