שתף קטע נבחר

על קו הזינוק: קפיצות הבנג'י הכי מוטרפות

קפיצת בנג'י היא חוויות האקסטרים של מטיילים רבים בעולם. הסרטונים הבאים דווקא מראים חוויות שיקפיצו אתכם ממושבכם

זהירות: תנין רעב

5,703,024 צפיות בסרטון המהנה הזה, הפעם אף אחד לא מותח את הקופץ אלא הקפיצה עוברת בשלום. אבל כשהוא מגיע לאגם, נראה שמחכה לו תנין שמנסה לטרוף אותו.

 

 

 

עבודת צוות

76,497 צפיות, העובדים החליטו לעבוד על קופץ הבנג'י, שימו לב שברגע בו הוא קופץ אחד מהם משיט לו את ידו כמי שבא לתפוס אותו ובנוסף לכך הם זורקים חבל נוסף ריק וכך גורמים לקופץ לחשוב שהוא לא קשור וייתכן שהוא עומד להתרסק. אל דאגה, בהמשך הסרטון רואים שהוא חי והכול בסדר.

 

 

תלוי באוויר

מהרגע בו מתחילה הקפיצה זה נראה שקופץ הבנג'י תלוי מצווארו ולא רק זה, כאשר הוא מגיע למטה, האנשים שמחכים לו שם בכדי לשחרר אותו מהחבלים לא מצליחים לתפוס אותו, וכך הוא זוכה לקפיצת בנג'י כפולה על חשבון בעל הבית. לסרטון יש 629,706 צפיות.

 

 

קר שם בחוץ

334,541 אלף צפיות, החורף הקר הגיע וכבר נמאס לרוסים לשבת בבית. לכן הם החליטו לאלתר קפיצת בנג'י כאשר השלג שעל אחד מגגות הבניינים הגבוהים משמש קרש קפיצה. 

 

 

הצלה ברגע האחרון

קפיצה מגובה של 61 מטרים מבניין מאקאו. קופץ הבנג'י בא לבצע את הקפיצה, כאשר עוצר אותו אחד מהמארגנים ואומר לו לחכות רגע כי החבל לא באמת קשור טוב. בנוסף, כדאי להקשיב לצרחות המשמשות מוזיקת רקע מצחיקה. 1,143,131 צפיות בסרטון.

 

 

הגיל להתחיל הוא 64

לכל מי שעדיין לא קפץ בנג'י אל דאגה: נראה שאין גיל לקפיצה. כך, לדוגמה, בסרטון הבא ניתן לראות את גילה, אישה בת 64,קופצת בנג'י בצפון נאפאל. 244 צפיות.

 

 

 

נחיתה רכה

מתיחה מקורית במיוחד היא לקחת את אחד החברים ולהגיד לו שעשיתם לו הפתעה והיא קפיצת בנג'י, לכסות לו את העיניים להביא חבל ולקשור אותו כאשר נותנים לו תחושה אמיתית שהוא נמצא באתר של קפיצות בנג'י. לאחר שסיימו לסדר את הכל, אמרו לו שהוא יכול לקפוץ. עם ביצוע הקפיצה,הקופץ המסכן נחת ישירות על האדמה עליה עמד לאורך כל הזמן הזה. 187,964 צפיות.

 

 

בנג'י קדמון

אנשי השבט מנסחים קפיצת בנג'י חדשה ממגדל שבנו מעצים. ילדים קטנים יכולים לעלות וגם גדולים, זוהי האטרקציה החדשה בשבט וכל קופץ שמגיע לקרקע זוכה לקבלת פנים המלווה בשירה וריקוד. 2,623,714 צפיות.

 

 

בדעה לא צלולה

לא לכל אחד יש אומץ ללכת לקפוץ בנג'י באופן צלול, ולכן החליט הקופץ הבא להשתכר לפני הקפיצה וככה זה נראה ונשמע. 992 צפיות.

 

 

חייך למצלמה

קופץ הבנג'י הזה היה כבר בתנופה לקפיצה, וברגע שהרגליים כבר באוויר הוא שומע את המדריך אומר: 'אל תקפוץ'. רוב הסיכויים שהבחור חשב שהחבלים לא קשורים היטב והוא הולך למות, בעוד שכוונת המדריך הייתה לומר "לו אל תקפוץ כי אתה צריך קודם לחייך למצלמה". 102,090 צפיות בסרטון.

 

 

בנג'י לילדים

לתינוקת בסרטון קוראים "ביילי בי", היא בגיל 6 חודשים ואוהבת את המכשיר החדש שקנו לה ההורים. 48,174 צפיות.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
מספיק אמיצים כדי לקפוץ? בנג'י
צילום: רויטרס
מומלצים