שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צילום: ירון ברנר
  טרכטנברג הגיב ביוטיוב: אין מונופול על החוכמה
  צוות המומחים החלופי שהוצג התקבל בברכה ע"י פרופ' טרכטנברג. "נשמח לקבל מהם חומרים, רעיונות והצעות שיוכלו בהחלט לסייע לגיבוש הפתרונות", אמר בהודעה מצולמת

  יש מקום לכולם במחאת האוהלים . כך לפחות, מנסה להדגיש פרופסור מנואל טרכטנברג. בהודעה מצולמת שפרסם היום (ב'), הביע יו"ר הצוות החברתי שהקים ראש הממשלה, בנימין נתניהו, את הערכתו למומחים המרכיבים את "הצוות החלופי" של מובילי המאבק. הוא הדגיש כי מצב העניינים מורכב, וכי כל סיוע לפתרון הבעיות יתקבל בברכה.

   

  מחאת האוהלים - כל הכותרות האחרונות

   

   

  "שמחתי מאוד לשמוע שהוקם צוות של אנשי אקדמיה, כלכלנים, סוציולוגים ואחרים, שמנסים גם הם לחשוב על פתרונות לסוגיות שעולות מהמחאה הזאת" אמר טרכטנברג. "אני תמיד אומר וחוזר ורוצה להדגיש את זה גם כאן: אין לאף אחד מונופול על החוכמה, על הידע והנתונים שדרושים כדי להתמודד עם מצב סבוך שכזה".

   

  טרכטנברג הדגיש את איכות "צוות רוטשילד החלופי", ואמר כי "אני מכיר את רוב רובם של הצוות שהוקם, וזה אנשים מעולים שבאמת רוצים לתרום. אנחנו נשמח לקבל מהם חומרים, רעיונות והצעות שיוכלו בהחלט לסייע לגיבוש הפתרונות".

   

  "ראש הממשלה משחק פוקר"

  מוקדם יותר היום, הוצגו במסיבת עיתונאים בתל אביב צוותי החשיבה החברתיים, שהוקמו לסייע לאנשי מחאת האוהלים. הצוותים, עליהם דווח לראשונה ב-ynet, מורכבים ממומחים מהשורה הראשונה בישראל בתחומי הכלכלה, החברה והרווחה, שיפעלו בתחומי התמחותם. הם יספקו נתונים, ידע וגיבוי מקצועי.

   

  הצגת צוות המומחים החלופי

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  פרופ' יוסי יונה, המרכז את עבודת הצוותים יחד עם פרופ' אביה ספיבק, אמר כי הם יפעלו לשנות את השיטה: "בדומה לצעדה הגדולה, העולה מהמאהלים, גם אנחנו סבורים שמשהו הלך לאיבוד ויצא משליטה". לדבריו, "הממלכתיות

  הישראלית קורסת ובמקומה הוקמה רפובליקת בננות".

   

  "אנו תובעים מראש הממשלה להבהיר את מגבלותיה ואת סמכויותיה של הוועדה", נמסר בהמשך ממטה המאבק. "למיצג השווא של שקיפות בביקור במאהלים ובאינטרנט אין ערך כל עוד שמנדט הוועדה נשמר בסוד מפני הציבור. ראש הממשלה משחק פוקר ומסכן את עתידו של ציבור שלם. ללא מדיניות, ללא אחריות, ללא מענה למצוקות".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  טרכטנברג במאהל בכיכר המדינה
  צילום: ירון ברנר
  איציק שמולי ופסח האוספטר, היום במסיבת העיתונאים
  צילום: מוטי קמחי
  הצגת צוות המומחים החלופי
  צילום: מוטי קמחי
  מומלצים