שתף קטע נבחר

אתר הכרויות ללא מין

אתר הכרויות חדש למי שלא רוצים או לא מסוגלים לקיים יחסי מין מבטיח לכם למצוא אהבה, חברות ואינטימיות רק אל תבנו על משהו מעבר לזה

אתרי היכרויות מוצגים כמקום האידיאלי למציאת אהבת אמת אך מנוצלים לא פעם לחיפוש אחר מין זמין. אתר חדש בשם 2date4love שהושק בתחילת החודש מבטיח אף הוא לגולשיו למצוא רומנטיקה טהורה נטולת סקס, אך במקרה של אתר ייחודי זה: יש אמת בפרסום.

 

עוד על אהבה ברשת:

  

האתר פונה לאנשים שאינם יכולים לקיים יחסי מין בעקבות מחלת הסרטן, או מחלות אחרות, או עבור כאלו שאינם מעוניינים לשלב יחסי מין בזוגיות שלהם. האתר הוקם על ידי לאורה ברשייר, חולת סרטן לשעבר, בעקבות התסכול שחוותה בדרך למציאת זוגיות.

 

ברשייר אובחנה בגיל 37 כחולת סרטן צוואר הרחם, והטיפולים שעברה הפכו את יחסי המין לבלתי אפשריים. למרות שניסתה לפגוש גברים, תמיד התביישה לדבר איתם על מצבה ונמנעה מלהעלות את הנושא לשיחה. היא הניחה, שאם היא פועלת כך כנראה שאנשים רבים הנמצאים במצב דומה, עושים כמוה. באמצעות האתר היא מקווה שאנשים אלו יוכלו למצוא בני זוג שיתייצבו איתם נגד העולם.

 

  

בעמוד הבית של האתר נכתב, "אנו מעודדים אנשים עם מאפיינים משותפים להיות פתוחים לגבי האפשרות למצוא שידוך מושלם". אין עוררין על כך שמטרת האתר נעלה ובאפשרותו לסייע לגולשים רבים, אך באותה הנשימה עולה השאלה: האם כדי למצוא אהבה מין חייב למצוא אך רק את מינו באתרי שידוך סקטוריאליים?

 

אמנם גם 2date4love יוצר קטלוג מאד מסוים של עמודי פרופיל, אך בניגוד לאתרים נישתיים רבים הוא אינו מבוסס על גימיק כמודל רווח. בראיון לתוכנית הבוקר ב-ABC אמרה ברשייר, היום בת 50, שהיא מעולם לא ויתרה על אהבה: "לא רציתי להיות לבד, וזו הייתה הסיבה שפניתי לרשת". כשנתיים מיום גילוי המחלה, ולאחר שלא מצאה את התמיכה אותה חיפשה ברשת, פנתה לידיד מבוסס שהסכים לממן את הרעיון וכעת היא רק מקווה שהאתר יסייע לאנשים להשיב את האינטימיות לחייהם.

 

 

 

הרשת מלאה באתרים שכל מטרתם היא שידוך בין סיר לסיר ובין מכסה למכסה. ישנם אתרי הכרויות לנכים, שמנים, יפים ועשירים, צמחונים, נשואים, א-מיניים, גיקים, אוהבי בעלי החיים ולכל מי שמשתייך לאיזושהי דת או עדה. תיבות הנוח הווירטואליות הללו מחופשות לפלטפורמות המסייעות לאנשים למצוא זוגיות. במקרה הטוב, הם יחברו בין שני אנשים בעלי אובססיה למלחמת הכוכבים, במקרה הפחות נחמד, הם יזכירו להם את מיקומם בחברה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים