שתף קטע נבחר

מבצע מיוחד! על מוצר שלא קיים כרגע במלאי

לקוח שזכה בהנחה על בונבוניירה במסגרת מבצע קופונים, הגיע לסניף מגה בו בחר וגילה שהיא לא קיימת במלאי. במחסני כמעט חינם יצאו במבצע על גבינה לבנה, שלא הייתה על המדף. מדוע רשתות מכריזות על מבצע ולא עומדות בו?

צרכן טוען שמבצעים "מיוחדים" שהציעו רשתות המזון מגה ומחסני כמעט חינם היו כל כך מיוחדים, עד שהמוצר שבמבצע מעולם לא הגיע למלאי או שאזל בשעות הראשונות. גם מספר הפריטים שבמבצע לא פורסם, לטענתו.

 

 

"בשבוע האחרון כבר קרה לי פעמיים, בשתי רשתות שונות, שפרסמו מבצע מיוחד, ואז מסתבר שהמוצר הנדון לא היה קיים כלל במלאי, ולא בסוף המבצע, אלא ממש מתחילתו", טוען אור, תושב גבעתיים.

 

"רשת מגה מציעה לאחרונה מבצע של 'קבוצות רכישה' בפייסבוק. אפשר להירשם למבצע, כשמספר מסוים של נרשמים מקבל קופון לרכישת מוצר במחיר מיוחד. נרשמתי וקיבלתי קופון לבונבוניירת שוקולד בחמישה שקלים – מתנה מצוינת לט"ו באב. במבצע הזה יש לבחור סניף ספציפי שרק בו אפשר לקבל את המוצר.

 

בחרתי סניף מתוך רשימה, הגעתי אל הסניף במועד, משום שהמבצע כה מיוחד כך שהוא בתוקף אך ורק לשלושה ימים, ובסניף ששמו הופיע לי על גבי הקופון נאמר לי שלא רק שאין להם את המוצר במלאי, אלא שזה מוצר שאף פעם לא היה להם במלאי. כלומר טרטרו אותי לשם לחינם. אחרי שלל פניות, אמרו שיבדוק את הנושא, וטרם חזרו אלי. את השוקולד לא קיבלתי, מן הסתם.

 

"בפרסום המבצע - לא הוגבלו מספר היחידות במבצע, ולא נקבו במספרן. הרי מגה ממילא הגבילו את כמות האנשים שיכולים להצטרף לקבוצת הרכישה , כך שהמלאי היה אמור להיות מספיק לכל מי ש'הצליח' לקבל את הקופון".

 

כמעט מבצע בכמעט חינם

ברשת מחסני כמעט חינם, אור נתקל במקרה דומה. "הלכתי לסניף מחסני כמעט חינם במגדלי תל אביב, אחרי שהרשת פרסמה מבצע מיוחד 'לימים א-ג' בלבד', של כמה מוצרי חלב ב-1 פלוס 1 - כולל גבינה לבנה 500 גרם של טרה", הוא מספר.

 

"גם כאן הצהירו בפרסום של המבצע, שהוא 'עד גמר המלאי', אך לא נקבו במספר היחידות שבמלאי. אז איך אני אמור לדעת מתי נגמר המלאי?הגעתי לשם בצהרי יום א', כלומר ממש בשעות הראשונות של קיום המבצע - ולא רק שלא הייתה אפילו קופסא אחת על המדף - בכירה בסניף אמרה לי שאין גבינה במלאי, היות ש'הם לא נערכו כמו שצריך'. לא ברור אם 'הם' זה טרה או הנהלת הסופר.

 

"בקיצור, פעמיים בשבוע אחד גררו אותי לסניף עם מבצע מיוחד, מתוך הנחה שבינתיים אקנה מוצרים נוספים, בלי שדאגו לכך שהמבצע אכן יהיה אפשרי למימוש".

 

ממגה נמסר בתגובה: "עקב ט"ו באב נוצר ביקוש רב למוצר גם בסניפי הרשת, שהביא למחסור במלאי. רשת מגה תפצה בחבילת שי מוגדלת את לקוחותיה שלא הצליחו לממש את הקופון".

 

ממחסני כמעט חינם נמסר בתגובה: "כרגע באמת חסרה הגבינה הספציפית המלאי אך בגלל עיכוב במשלוח של טרה. המשלוח הגיע אחר הצהריים. זה המוצר היחידי שהיה חסר בשעות הבוקר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מ חסני כמעט חינם: "זה המוצר היחיד שהיה חסר"
לא פורט מספר הפריטים שבמבצע. מחסני כמעט חינם
קופון הבונבוניירה האבודה
מומלצים