שתף קטע נבחר

הצעה מגונה: סקס עם ברלוסקוני עבור פסטיבל

באיטליה הוגשו כתבי אישום נגד שמונה שסיפקו זונות למסיבותיו של ראש ממשלת איטליה. מאחד המסמכים עולה כי הוצע לדוגמנית מנואלה ארקורי הוצע לקיים יחסי מין עם ברלוסקוני בן ה-74, בתמורה להנחיית פסטיבל סן רמו. היא הסכימה?

מה תרצי בתמורה ללילה עם ברלוסקוני? התביעה באיטליה הגישה כתב אישום נגד שמונה שסיפקו זונות למסיבותיו של ראש ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני. לפי "הגרדיאן" הבריטי, באחד המסמכים מופיעה הטענה כי הוצע לאחת השחקניות והדוגמניות האיטלקיות המפורסמות במדינה, מנואלה אקורי, לקיים יחסי מין עם ברלוסקוני בן ה-75 ובתמורה להנחות את פסטיבל סן רמו, אך היא סירבה.

 

החגיגות של ברלוסקוני - כותרות אחרונות ב-ynet

 

בנוסף, באתר ה-BBC דווח כי הנאשמים סיפקו צעירות גם לחבריו של ראש ממשלת איטליה ולכמה מעמיתיו לעסקים. עורכי דינו של ברלוסקוני טענו כי הוא לא היה מודע למעשיהם של הנאשמים. לדברי התובעים האיטלקים, אותם חשודים סרסרו בנשים צעירות בתקווה לקבל משרות או על מנת לקדם את עסקיהם.

  

ארקורי. סירבה לטרייד (צילום: MCT) (צילום: MCT)
ארקורי. סירבה לטרייד(צילום: MCT)

 

השמונה נאשמים, בין השאר, בהדחה לזנות ובשכירת שירותיהן עבור ליווי

למסיבות שערך ברלוסקוני בווילות שלו בסרדיניה וברומא בין השנים 2009-2008. אולם ראש ממשלת איטליה ממשיך להכחיש שהתקיימו שם אורגיות, ולדבריו מדובר היה רק בארוחות ערב חגיגיות. "לא קרה שם דבר, למעט התאספות חברתית".

 

ברלוסקוני נאשם בבית המשפט במילאנו בתשלום לקטינה המרוקנית כרימה אל-מחרוג, שזכתה לכינוי "רובי", עבור יחסי מין. הוא גם נאשם בשידול קטינה לזנות וניצול סמכות לרעה. העונש באיטליה על קיום יחסי מין עם קטינה נע בין שישה חודשים לשלוש שנים בכלא. יתר על כן, ניצול סמכות לרעה הוא עבירה חמורה אף יותר שעונשה נע בין ארבע לשתים עשרה שנים בכלא.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ברלוסקוני. לא היו שם אורגיות
צילום: AFP
מנואלה ארקורי. אמרה לא
צילום: MCT
מומלצים