שתף קטע נבחר

ההערכה: הנהג שדרס את לי זיתוני נמלט מהארץ

פגע, וברח פעמיים: במשטרה סבורים כי לאור השעות שחלפו מאז התאונה בת"א, בה נהרגה לי זיתוני, הצליח הנהג להימלט מהארץ. שכנה: "לא מזמן הוא עלה מצרפת, לא הבנו למה הוא על מזוודות". ההערכה: לצדו היה נוסע, שאף הוא ברח מישראל

יותר מיממה עברה מאז תאונת הפגע וברח, בה נדרסה למוות לי זיתוני , והנהג החשוד עדיין לא אותר. המשטרה, שהצליחה ללכוד את המכונית הפוגעת בעזרתו של אזרח שדיווח לה על BMW X6 שנפגעה בחזית, מעריכה כי לנוכח השעות שכבר חלפו - הצליח הנהג להימלט מהארץ. בנוסף, מעריכים החוקרים כי לצדו של הנהג שפגע בעוצמה בזיתוני בת ה-25, ישב חברו - שגם אותו לא הצליחו השוטרים לאתר. הם סבורים כי אותו נוסע ברח אף הוא מישראל.

 

פגע וברח בתל-אביב, כותרות אחרונות:

 

ממידע שבידי המשטרה עולה כי הרכב שייך ליהודי שעלה מצרפת עם משפחתו ושכר דירה במרכז תל-אביב. בשעות הצהריים הוא נראה יוצא מהבניין בו הוא גר ברחוב מזא"ה שבמרכז תל-אביב ועולה למונית, יחד עם אשתו וילדיו. החבר נראה יוצא אף הוא מהבניין ועלה על מונית אחרת. במשטרה בדקו אתמול במסופי הגבול ומצאו כי הנהג לא עזב את הארץ, אך לאור הזמן שעבר, הם מעריכים כי בינתיים עלה בידו לברוח מהארץ.

 

מפקד מחוז תל אביב, ניצב אהרון אקסול, הזרים משעות הבוקר אתמול עוד ועוד כוחות לטובת פיצוח התעלומה. היחידה המרכזית של אגף התנועה במחוז, ביחד עם בוחני התנועה, הבילוש והחוקרים, הקימה צוות חקירה מיוחד וממשיכה במרדף אחר הנהג, אך כעת נראה כי הסיכויים למצוא אותו בישראל נראים קטנים.

 

"לא הבנו מה פתאום הוא עוזב עכשיו"

החוקרים דפקו אמש על דלת ביתו, אבל איש לא היה בבית. "זה נראה מוזר שהוא היה עם מזוודות", סיפרה אחת השכנות. "רק לפני חודשיים הוא הגיע לכאן בכדי להשתקע, אז מה פתאום הוא עוזב עכשיו?".

 

נמצא בחניון בית מגורים ברחוב מזא"ה. הרכב הפוגע (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
נמצא בחניון בית מגורים ברחוב מזא"ה. הרכב הפוגע(צילום: מוטי קמחי)

 

רכב ה-BMW X6 נמצא בתוך חניון של הבניין במרכז תל-אביב. הוא אותר לאחר שעובר אורח האיר את עיני אנשי הביטחון של חברת הניהול בבניין. אלה הזמינו את המשטרה מייד למקום. משעות הצהריים אתמול זימנה המשטרה נהגים המחזיקים ברכב היוקרתי, בניסיון לברר אם לקחו חלק בתאונה. במקביל, החליטו חבריה ומכריה של זיתוני להקים חמ"ל עצמאי משלהם לאיתור הנהג הדורס.

 

רבים מחבריה של זיתוני נפגשו אמש בתל-אביב על-מנת לשתף כוחות במאמצים למציאת הדורס. "אנחנו לא מוכנים שהנהג יתחמק רק עם שלילה ועם שישה חודשים על תנאי, ולכן החלטנו להצטרף לחיפושים", אמר אחד החברים. "אנחנו לא ננוח עד שמישהו ישלם את המחיר על הדבר הזה. זה לא יישכח כמו עוד איזה מקרה דריסה שנעלם. אנחנו ניאבק בשמה ובשם המשפחה".

 

לי זיתוני. חבריה הצטרפו לחיפושים ()
לי זיתוני. חבריה הצטרפו לחיפושים

 

זיתוני, מקיבוץ נווה אור, נדרסה למוות בצומת הרחובות ויצמן ופנקס בצפון תל-אביב,

בעת שחצתה את הכביש במעבר חציה. היא היתה בדרכה להדריך תלמידות במכון הפילאטיס בו עבדה, מנהלת המכון דליה מנטבר היא שזיהתה אותה בזירת התאונה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ה-BMW. נפגע בחזית
צילום: מוטי קימחי
לי זיתוני
זירת התאונה, אתמול
צילום: עופר עמרם
מומלצים