שתף קטע נבחר

רופרט מהישרדות ירוץ לתפקיד מושל אינדיאנה

רופרט בונהאם המתמודד האהוב ביותר בתולדות תוכנית הריאלטי בארה"ב הודיע כי יתמודד לתפקיד מטעם המפלגה הליברטנית: "הצבעתם לפוליטיקאים - תראו את התוצאות"

אינדיאנה תאמר את דברה? רופרט בונהאם, כוכב תוכנית הריאליטי האמריקנית "הישרדות" וזוכה תואר "חביב הקהל" בעונת האול-סטארס בשנת 2004, הכריז הלילה (יום א') רשמית על כוונתו להתמודד על תפקיד מושל מדינת אינדיאנה. בונהאם יתמודד לתפקיד מטעם המפלגה הליברטנית - לה אין נציג בקונגרס וגם בקרב מושלי המדינות.

 

עוד חדשות בעולם :

 

בונהאם המזוקן, בן 47, הוא המתמודד האהוב ביותר בתולדות הסדרה בארצות הברית. הוא חזר לאיים בעונה השמינית, שהפגישה את המתמודדים הבולטים ביותר בכל העונות עד אז. הוא גם הופיע בכמה פרקים בגירסה הישראלית של הישרדות.

 

"תושבי אינדיאנה העניקו קולם בעקביות לפוליטיקאים מקצועיים ותראו את התוצאות", אמר השורד שלא הוכתר "כשורד האחרון" במסיבת עיתונאים, "עליהם לבחור אחרת ב-2012". הוא הוסיף: "יש לי רק אינטרס אחד: לשפר את החיים של תושבי אינדיאנה. אם הממשל מציב מכשולים, אז צריך להסיר אותם". 

 

בונהאם אמנם לא זכה בגמר בשתי התוכניות בהן השתתף, אבל הוא קיבל מיליון דולר - לאחר שהוכתר כחביב הקהל ב"אול סטארס" ב-2004. הוא תרם חלק מהכסף בו זכה לקרן צדקה באינדיאנפוליס - שתומכת בילדים ובבני נוער.

 

סם גולדשטיין, יו"ר המפלגה באינדיאנה, אמר כי הוא "מאוד נרגש" מהכרזתו

 של בונהאם להתמודד על תפקיד מושל אינדיאנה. "המועמדות שלו היא נכס גדול למפלגה ואני מצפה לעבוד איתו, אם הוא ייבחר באביב לתפקיד מועמד המפלגה למושל אינדיאנה". הבחירות למועמד המפלגה יערכו ב-14 ואפריל ובונהאם יוכל להתמודד בהן, כיוון שהוא חבר במפלגה קרוב לשנה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רופרט. בהופעת אורח בהישרדות ישראל
צילום: גיא קרן
מומלצים