שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  יו"ר הכנסת: יש המון פלאי טבע, ים המלח רק אחד
  עם פתיחת מושב החורף של הכנסת, התגייס גם יו"ר הכנסת, רובי ריבלין, ביחד עם ראשי סיעות הבית ששלפו סלולרים וסימסו לים המלח בתחרות "7 פלאי עולם". ואתם כבר הצבעתם?

  עם פתיחת מושב החורף, התגייסה היום (ב') גם הכנסת לעידוד ההצבעה למען ים המלח, המתמודד בתחרות "שבעת פלאי עולם".

   

   

  12 יום לפני סיום תחרות שבעת פלאי עולם הטבע, שבה מתמודד ים המלח, מול 27 אתרי טבע מרחבי העולם, קרא יו"ר הכנסת, ראובן ריבלין, לחברי הבית ואורחי המשכן להצביע עבור הים בתחרות. לצורך כך, הוצבה בלובי קדמה בכנסת עמדה לעידוד ההצבעה שתפעל במהלך כל היום, לצד פרסום ברחבי המשכן.

   

  יו"ר הכנסת, יחד עם ראשי סיעות הבית, סימסו והצביעו בכנסת עבור ים המלח. באירוע השתתפו מלבד יו"ר הכנסת, ח"כ משה מוץ מטלון, ח"כ יריב לוין, ח"כ איתן כבל, ח"כ מג'לי ואהבה, ח"כ אורלי לוי, ח"כ אורי אורבך, ח"כ נחמן שי, ח"כ דב חנין, ח"כ אילן גלאון וח"כ יעקב כ"ץ.

   

  ריבלין הדגיש את חשיבות ההצבעה עבור ים המלח: "ים המלח הוא מקום מהמופלאים בעולם ונכס לאומי של כולנו. הכנסת מבקשת לבטא בדוגמא אישית את חשיבות ההצבעה עבור ים המלח. אני קורא לעם ישראל להצביע עבור ים המלח. יש המון פלאי טבע בעולם אך ים המלח יש רק אחד".


  ריבלין ושאר הח"כים מצביעים למועמד שלנו. ואתם? (צילום: יצחק הררי)

   

  הישורת האחרונה - כולם מתגייסים

  ים המלח נמצא בין 28 המתמודדים הסופיים בתחרות הבינלאומית לבחירת שבעת פלאי עולם הטבע. על פי נתוני הקרן המקיימת את התחרות, עד לסיום התחרות בתאריך 11.11.11, צפויים להצביע כמיליארד איש מכל רחבי העולם בעד מועמדיהם המועדפים. בין המתחרים: הגראנד קניון, מחסום השונית הגדלה של אוסטרליה, המאלדיבים, הגלאפגוס, יערות האמזונס ועוד. על פי ההערכות, זקוק ים המלח, לבין 300-ל-400 מיליון הצבעות בכדי שישתלב בשביעייה הסופית וכל קול חשוב.

   

  השר מיסז'ניקוב קורא לכל תושבי ישראל להצביע עבור ים המלח, ולעודד את קרוביהם וחבריהם בעולם להצטרף להצבעה, ולהוביל את ים המלח לזכייה בתואר המכובד. "זכייה בתחרות תייחד את מוצר התיירות של ישראל ותביא להשקעה ולשיפור מצבו של הים והאזור, לביקורם של עוד מאות אלפי תיירים בארץ, לשיפור הכלכלה והתעסוקה באזור ים המלח ובישראל בכלל ולשיפור תדמית ישראל בעולם. לכו להצביע".

   

  יו"ר הכנסת ראובן ריבלין הדגיש אף הוא את חשיבות ההצבעה עבור ים המלח: "ים המלח הוא נכס לאומי של כולנו והכנסת מבקשת לבטא בדוגמא אישית את חשיבות ההצבעה עבור ים המלח. כך אעשה אני אישית וכך, אני מקווה, יעשו כל חברי הכנסת, עובדי הכנסת ואורחי המשכן", אמר ריבלין.

   

  איך עוזרים לים המלח לזכות?  

  קודם כל מצביעים (בדרכים המפורטות בהמשך) וגם מגייסים: אם כל אחד מאיתנו ייקח על עצמו לגייס "רק" 7 מצביעים נוספים, נוכל לרשת את העולם בימים שנותרו עד לסיום התחרות.

   

  מצביעים "ים המלח" בתחרות 7 פלאי עולם הטבע דרך:

  אתר משרד התיירות www.goisrael.gov.il

  אתר ים המלח: http://www.votedeadsea.com

  ישירות באתר התחרות: www.new7wonders.com

   

  או באמצעות מסרון:שולחים למספר 2244 את המילים: ים המלח או بحر الميتאו DEAD SEA. מחיר משלוח הודעה: 50 אגורות בישראל, ניתן להצביע ללא הגבלה.

  • התשלום עבור הפעלת השירות, חברת הסלולר, המפעיל בארץ, והקרן הפרטית המקיימת את התחרות

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  יש תקציב להצבעה. הח"כים מסמסים לים המלח
  צילום: יצחק הררי
  מומלצים