שתף קטע נבחר

צילום: גיל יוחנן

קצב בכלא, א' שנאנסה: "מקווה שהסיוט נגמר"

"זה לא יום קל עבורי", אמרה ביום כניסתו לכלא של הנשיא לשעבר מי שעבדה תחתיו במשרד התיירות, ונאנסה פעמיים. א' מבית הנשיא. "סגירת הדלת על קצב סמלית, ומאפשרת לי לשים את הפרשה מאחוריי"

א' שעבדה במשרד התיירות, אותה אנס נשיא המדינה לשעבר משה קצב, עקבה אחרי ההתפתחויות האחרונות - שבשיאן נכנס הבוקר (יום ד') הנשיא השמיני של מדינת ישראל לכלא מעשיהו - שם הוא מרצה עונש של שבע שנות מאסר.

 

האסיר מספר 1 - הכתבות האחרונות

דלת הברזל נסגרה על קצב: הנשיא שאנס בכלא

קצב: "האמת תיחשף איתי או בלעדיי"

קצב: "הפכנו לסעודיה - חיבוק זה עבירת מין"

טיפים מהכלא: "בקומתיים יתנו לקצב לישון למטה"  

 

"זהו לא יום קל עבורי", אמרה א' למקורביה ופרקליטה, עורך הדין דני סרור, מיד לאחר שקצב נכנס לכלא. "אני מקווה שעכשיו אוכל להמשיך את חיי. אני מקווה מאוד שכל הפרשה והסיוט הגיעו לסיומם".

 

מקורביה של א' ממשרד התיירות אמרו ל-ynet כי הימים האחרונים לא היו קלים עבורה. לדבריהם, הניסיונות האחרונים מצד מקורבי קצב לנסות למצוא חלופת מאסר לא הטיבו איתה. "אנחנו מקווים שקצב יבין את חומרת מעשיו בכלא ומקווים שא' תחזור לאיתנה ותחזור לשגרת החיים הקבועה שלה", אמרו מקורביה.

 

האשה שבזכותה נחשפה הפרשה, א' שעבדה בבית הנשיא, הביעה היום תחושות דומות. "תודה לאלוהים, זה היה סיוט - שנים קשות ואבודות", אמרה למקורביה מי שתלונותיה לא נכללו בכתב האישום. "עכשיו הכול מאחוריי".

 

א' מבית הנשיא למקורביה הוסיפה כי "הגיע הזמן לחזור לשגרה. סגירת הדלת מאחורי קצב בכלא, היא מעיין סגירת דלת סמלית שמאפשרת לי לשים את הפרשה מאחוריי".

 

קצב ממשיך לטעון כי הוא חף מפשע. כשעה לפני שנכנס לכלא הוא

 אמר: "מוציאים היום אדם להורג על סמך התרשמויות, בלי עדויות ובלי ראיות. יום אחד האמת תיחשף, יבוא היום הזה. אינני יודע מתי - זה יהיה איתי או בלעדיי". 

 

בסיום דבריו הוא ציטט מ"על השחיטה" של חיים נחמן ביאליק, שיר שנכתב בעקבות הפוגרום בקישינב ב-1903: "אם יש צדק - יופע מייד! אך אם אחרי הישמדי מתחת רקיע הצדק יופיע - ימוגר נא כיסאו לעד!"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קצב בכניסה לכלא
צילום: רויטרס
מומלצים