שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הפצוע הקשה נגד מתנגדי אלון: "שירתתם בצבא?"
  במושב שבו מתגורר תת-אלוף ניצן אלון בירכו השכנים על מינויו לאלוף פיקוד מרכז. בין המברכים גם בן שפיצר, הפצוע הקשה ביותר ב"עופרת יצוקה": "הטמבלים האלה. מי הם שידברו עליו ויאמרו שהוא לא בסדר? הם היו בצבא?"

  במושב ניר בנים שבמועצה האזורית באר טוביה פשטה במהירות הידיעה על מינוי אמש (ה') של תת-אלוף ניצן אלון לאלוף פיקוד מרכז. אחד משכניו הוא בן שפיצר, שהוגדר כפצוע הכי קשה במבצע "עופרת יצוקה", ומתגורר מרחק של כמה בתים. בשיחה עם ynet, התייצב לצד אלון, וגינה את פעילי הימין הקיצוני, שאפילו הפגינו ליד ביתו: "אני מאוד התעצבנתי על זה. אבא שלי אישית הלך לעצור את כל הטמבלים האלו בכניסה למושב".

   

  עוד בחדשות ynet:

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  שפיצר תקף את מסע ההכפשות נגד ניצן אלון: "שיפסיקו לבלבל את המוח. מישהו צריך לעשות את העבודה הזאת, ואם אף אחד לא יעשה את העבודה הזאת, אחרי זה הם יתלוננו כשיבואו וירצחו את המשפחה שלהם בלילה. אבל זה לא משנה, זה בסדר, יש אלוהים".

   

  אתה חושב שאולי בתפקיד החדש של ניצן אלון יבואו לפה עוד מפגינים?

  "אני מאוד מקווה בשבילם שלא. הבן אדם הזה מגיע לו קודם כל שישתחוו ואחרי זה שאולי יגידו את מה שהם חושבים. מי הם בכלל שידברו? הוא עשה דברים שאחנו אפילו לא יודעים ובחיים גם לא נדע, אז כל איזה תלמיד ישיבה פתאום עושה מעצמו איזה... מי אתה שתגיד שהוא לא בסדר? אתה היית בצבא? תתרום עשירית ממה שהוא תרם ואז אולי תוכל לדבר".  

   

  תא"ל אלון עם האלוף אבי מזרחי, אותו יחליף בתפקיד (צילום: אוהד צויגנברג) (צילום: אוהד צויגנברג)
  תא"ל אלון עם האלוף אבי מזרחי, אותו יחליף בתפקיד(צילום: אוהד צויגנברג)

   

  "מגיע לו", פרגן חיים גופר על הזינוק המטאורי של שכנו לתפקיד אלוף פיקוד המרכז. אגב, לא הרחק משם נמצא מושב כפר אחים, בו גדל לא אחר מאשר הרמטכ"ל, רב-אלוף בני גנץ, שהחליט על המינוי. האלוף אלון מתגורר במושב כבר 15 שנה אחרי שמימש את זכותו כבן ממשיך. הוא ייכנס לתפקידו ברבעון הראשון של 2012 ויחליף בתפקיד את האלוף אבי מזרחי. שכניו נאלצו לא פעם להדוף את המפגינים נגדו, שהגיעו עד לפתח המושב ומחו נגד דבריו ומהלכיו נגד המתנחלים. "היום אנחנו רואים שהוא צדק במדיניות שלו ובגלל זה עושים אותו אלוף", אמר שכנו צבי מרגלית, שבעת ההפגנות שמר על שתיקה.  

    

  האלוף אלון הסתגר בערב יחד עם משפחתו וביקש שלא לדבר עם התקשורת. 

  פורסם לראשונה 16/12/2011 00:06

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מישהו צריך לעשות את העבודה. האלוף אלון
  צילום: שאול גולן
  מומלצים