שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אני לא הומו מוחלט. יותר כמו ביסקסואל

  מרבית חיי לא האמנתי בתופעה הנקראת 'ביסקסואליות'. הנחתי שמדובר בשלב ביניים, בחוסר החלטיות ואף בצביעות. היום אני מבין אחרת. אינני נלחם יותר בעצמי, ואני שלם לחלוטין עם כל אשר עתיד להגיע, גבר או אישה

  לילה נוסף של חושך ירד על הארץ. כהרגלי השבועי, כיביתי את האורות בבית והתיישבתי בחשכה אל מול הלפטופ השחור שלי. מזגתי לעצמי כוס משקה, והדלקתי סיגריה ראשונה מתוך חבילה שלמה שעתידה להסתיים עד שהבוקר יפציע. הפעם על השולחן: ביסקסואליות.

   

  עוד על ביסקסואלים בערוץ יחסים:

  אנג'לינה או בראד: בחירתו של ביסקסואל

  לא התנדבתי לגלות לחברה שלי שאני ביסקסואל

  הומו שמומו. העיקר שהוא מוצא חן בעיניך

  ככה נולדתי. דו מיני. נהנה מכל העולמות

   

  שלב ביניים או נטייה מינית?

  אם תשאלו הומוסקסואלים מה יחסם כלפי ביסקסואלים, בוודאי תתקלו בטענה לפיה ביסקסואליות היא שלב ביניים המגיע לפני שלב הקבלה העצמית. לסביות יטענו וודאי שמדובר בנשים שאוהבות את מגעה הרך של אישה נוספת, אך בסופו של יום זקוקות לזרועותיו של הגבר שלהן.

   

   

  אצל הסטרייטים, הגברים יאמרו לכם כי גבר אחר המתנסה בביסקסואליות הוא גיי ללא שמץ של ספק, ואילו נשים עושות זאת כדי להתגרות בהם. אחרי הכול, כל עוד הן נשיות ומספקות להם מבט שני, מדוע שיחשבו לרגע כי מדובר בלסביות או פשוט בנשים שנמשכות אל שני המינים?

   

  עצם צורת ההידברות על הנושא כל כך לא החלטית וברורה, עד שנראה כי גם החברה בה אנו חיים מתנהגת בהתאם - נדיר למצוא אדם בוגר ובשל מינית שמגדיר עצמו כביסקסואל, ולמרות זאת אנו שומעים ללא הרף על קיומה של קהילה של אנשים שמצהירים בריש גלי: אנחנו ביסקסואלים. 

   

  בעברי, הכרתי לא מעט כאלו שסיפרו על עצמם עלילות מיניות משני צידי הסקאלה, אך עם השנים בחרו צד אחד ודבקו אך ורק בו. מעולם לא ידעתי לספר על עצמי אם הנני עוף מוזר או מורד תמידי, אשר לנצח ירגיש מחויב לשבור את הנורמות איתן הוא מתמודד. בניגוד לשאר חבריי הגאים, בילדותי לא חשדתי לרגע בנטיותיי ההומוסקסואליות. עד שהתחיל גיל ההתבגרות הייתי בטוח שאני 'סטרייט קומפלט'. יצאתי עם בנות גילי, התרגשתי מנשיקות ראשונות ואפילו פנטזתי על סקס עם נשים.

   

  מאוחר יותר, כאשר הטבע עשה את שלו, ההורמונים החלו להשתולל ולפנטזיות שלי החלו להיכנס גם גברים. הדבר לא היה עדיין קבוע ולא פעם או פעמיים החליף מוחי את המגדר שהופיע בדמיוני. בגיל 15 ולאחר תקופת התלבטות ארוכה, יצאתי מהארון כאשר אני בטוח בדבר הנטיות המיניות שלי כלפי גברים ויודע כי חיי כפי שאני מכיר אותם נמצאים כעת על סף שינוי, ללא נקודת חזור.

   

  הדרת נשים

  עברתי את השלב המתלבט והתרכזתי בגברים בלבד, בעוד אני מדיר נשים החוצה מהפנטזיות המיניות שלי. באופן עקבי קיימתי יחסי מין רק עם גברים ולרגע לא חשתי מבולבל או צבוע כלפי עצמי. ניסיתי והתנסיתי, זאת עד שמצאתי את המקום המיני שמרגש ומדליק אותי.

   

   

  זמן מועט אחרי השחרור שלי מצבא ההגנה לישראל, נשים חזרו לדמיוני ושוב 'בעטתי' אותן החוצה. ידעתי שאיני סטרייט, ובאופן חד משמעי גם לא הייתי מעוניין להיות כזה, ועדיין לא הבנתי מדוע נוצרת אצלי התלבטות. עם חלוף השנים גיליתי כי בדיוק כפי שההומוסקסואליות השתלטה על יצריי ולא יכולתי לדחות אותה, כך גם קורה בחיי המיניים כעת. יש שיגדירו זאת כפנטזיה או אולי אפילו תסביך פרויד, אני מעדיף לקרוא לחיה בשמה – ביסקסואליות.

   

  אין ספק שרוב האנשים לא מאמינים גדולים בדבר. לעזאזל! גם אני נמניתי על הצד הלא מאמין, אבל היום אני חי בשקט עם הבשורה. יצרים מיניים הם חלק מהטבע שלנו כיצורי אנוש בכלל וכבני אדם בפרט. עם כל הניסיונות להתנגד אליהם ועם כמה שלעיתים הם שונים מהנורמה החברתית הקיימת, הם עדיין ימשיכו להטריד את מנוחתנו. החלטתי שוב כי אינני נלחם יותר בעצמי ואני שלם לחלוטין עם כל אשר עתיד להגיע, בין אם המדובר בגבר או באישה.

   

   

  הכותב מוציא לאור, עורך וכתב ראשי בפנזין האורבני והתל אביבי "הכבשה השחורה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים