שתף קטע נבחר

אנשי דת בעד ג'יהאד אלקטרוני: "האקרים זה יעיל"

אנשי דת בכווית מזהים את הפוטנציאל בזירת המאבק האלקטרוני נגד האויב הציוני, ושולחים ברכות עידוד ל"ג'יהאד יעיל שהתגמול עליו גדול, אם ירצה אללה"

אנשי הדת במפרץ מצטרפים למלחמת הסייבר בין ישראל לסעודיה: אחרי שהצליחו האקרים סעודים להפיל את אתר אל על ואתר הבורסה, פרסם אתמול (יום ג') איש דת ידוע בכווית טארק א-סווידאן בחשבון הטוויטר שלו, תגובה ראשונה לפרשת ההאקר הסעודי: "אני רואה שיש צורך לאחד את המאמצים של ההאקרים במסגרת תוכנית הגי'האד האלקטרוני נגד האויב הציוני". א-סווידאן זוכה לפופולריות גדולה, כשעוקבים אחריו יותר מ-240 אלף גולשים.

 

מלחמת הסייבר - דיווחים נוספים ב-ynet:

האקר לדני אילון: תתנצל, ואולי אפחית המתקפות

יצאנו לקרב. "גנרל" ההאקרים כותב

האקרים ישראלים: אתר הבורסה הסעודית הופל  

הגם חברי ישראל על הכוונת: אתרי אזרבייג'ן נפרצו

 

זו תגובה ראשונה שנשמעת מצד אנשי הדת במדינות המפרץ. א-סווידאן תיאר את מאמציהם של ההאקרים כ"גי'האד יעיל שהתגמול עליו גדול, אם ירצה אללה". 

  

בעקבות התקפת הסייבר על האתרים הישראלים, צייץ גם פעיל ידוע החבר בוועדה הכוויתית לשבירת המצור מעל רצועת עזה, עבד אלרחמן אל-חראז בטוויטר: "ההאקר הסעודי מזכיר לי בגי'האד האלקטרוני שלו את יחיא עייש". רב-המרצחים,

איש החמאס שייצר אמצעי לחימה וכונה "המהנדס", חוסל על-ידי ישראל בינואר 1996. הוא היה המבוקש מספר אחד בשטחים עד לחיסולו, ותיכנן הכנת מכוניות תופת, החדרת מטעני חבלה לישראל והכשרת מחבלים מתאבדים.

 

אל-חראז הסביר: "עומר לא פורץ בשביל לגנוב, אלא בשביל להשפיל... ההאקר עומר מנפץ את התאוריה של העליונות הציונית". הוא צירף את הידיעה על נפילת אתר הבורסה הישראלית ואתר אל-על ובירך את עומר: "אללה יגרום לך להצליח".

 

ההאקר עומר החל לפעול בפריצה לאתר האינטרנט One. מי שניסה לגשת אליו הופנה לאתר אחר, שהציג הודעה מאת ההאקר הסעודי וקישור לקובץ, שהכיל 400 אלף פרטים של ישראלים, בין השאר של כרטיסי אשראי ישראלים. בתגובה, האקרים ישראלים ותומכי ישראל פרסמו פרטים המאפשרים להשתמש בכרטיסי אשראי של מאות מתושבי מדינות ערב. בהמשך, כאמור, הופלו אתרי אל-על והבורסה. "אולי אם ישראל תתנצל בפני תושבי עזה על רצח עם, נפחית במתקפות", מסר עומר ל-ynet בראיון באמצעות המייל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאחד מאמצים. הזירה המודרנית
צילום: שי רוזנצוויג
עייש. מקור השראה
האקרים. הג'יהאד החדש
צילום: shutterstock
מומלצים